Převislá Šplhavnice 'N'Joy', 35cm

Neohodnoceno

Převislá Šplhavnice 'N'Joy', pochází z lesnatých oblastí jihovýchodní Asie. Rostlina zde šplhá po stromech a její listy mohou dosahovat délky až 90 cm.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
719 Kč
Převislá Šplhavnice 'N'Joy', 35cm
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Převislá Šplhavnice 'N'Joy', pochází z lesnatých oblastí jihovýchodní Asie. Rostlina se zde line po stromech a její listy mohou dosahovat délky až 90 cm. V interiérech se Scindapsus Epipremnum vyskytuje především jako převislá rostlina s poněkud menšími listy. Převislá Šplhavnice 'N'Joy' je silná rostlina se zelenožlutě panašovanými listy.

Protože je Scindapsus známý jako talisman pro štěstí, může se hodit také jako pěkný dárek pro vaše přátele a rodinu. Navíc podle symboliky může majitel šplhavnice očekávat štěstí a peníze. Nic nezaručujeme, ale zkuste to!

Scindapsus je odolná pokojová rostlina čistící vzduch, která zlepšuje kvalitu ovzduší doma, ale také na pracovištích, kde jsou umístěny tiskárny a další zařízení. Listy šplhavnice mají schopnost odstraňovat ze vzduchu toxické látky, jako je formaldehyd a benzen. Kromě toho se vlhkost vzduchu zlepšuje samotnou regulací odpařování této rostliny. Proto je šplhavnice ideální pokojovou rostlinou pro čistší vzduch doma nebo v kanceláři!Epipremnum patří mezi rostliny, o které není nijak náročné se starat. Tato půvabná rostlina roste poměrně snadno a snese i nepříznivé vlivy. Pokud budete udržovat zeminu v květináči mírně vlhkou a umístíte rostlinu na dobré místo, bude rostlina pěkně růst.

Šplhavnici umístěte na světlé místo, ale mimo dosah přímého slunečního světla. Pokud rostlinu umístíte na příliš světlé místo, listy budou světlat. Na tmavších místech bude list naopak tmavší a zelenější. Blednou znaky na listu a list je zcela zelený? Pak je lepší rostlinu přemístit na světlejší místo. Dbejte na to, aby rostlina nebyla na chladném místě a/nebo v průvanu.

Substrát udržujte stále mírně vlhký, a pravidelně rostlinu zalévejte malým množstvím vody. Přestože Epipremnum snese suchý vzduch, pravidelné rosení z rozprašovače bude pro vývoj rostliny určitě také plusem. Koneckonců je to stále tropická rostlina, která je zvyklá na vysokou vlhkost vzduchu.

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Závěsné rostliny
barva listů: zelená, bílá
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
jedovaté: Ano
latinský název: Araceae Epipremnum Aureum Pinnatum
polostín: Ano
poznámka: Decorum
přesazování: každé 2.roky
slunce: Ano
stálezelená: Ano
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 17 cm
výška při doručení: 25 - 35 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: 1×týden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: