Alokázie 'Macrorrhiza', 65cm

Neohodnoceno

Alocasia je momentálně naprosto trendy! A to nás nepřekvapuje. Poutavý zelený lesklý list s krásnými znaky se skvěle hodí do každého stylového interiéru. Alocasia pochází z tropických lesů jihovýchodní Asie. Botaničtí předkové této alokázie se přirozeně vyskytují v džunglích jihovýchodní Asie. Podívejte se na krásné květináče pro vaše pokojové rostliny.

Dostupnost Sezónní - dostupné opět na podzim
Možnosti doručení
579 Kč
Alokázie 'Macrorrhiza', 65cm
Neohodnoceno
8719667185976 v02
Novinka
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Alocasia je momentálně naprosto trendy! A to nás nepřekvapuje. Poutavý zelený lesklý list s krásnými znaky se skvěle hodí do každého stylového interiéru. Alocasia pochází z tropických lesů jihovýchodní Asie.

Botaničtí předkové této alokázie se přirozeně vyskytují v džunglích jihovýchodní Asie. Alokázie je základ pro skutečnou městskou džungli! Rostlina se někdy používá i v pokrmech, kde se kořen vaří a konzumuje.

Péče

Alokázie je celkem nenáročná rostlina. Je důležité zajistit této pokojové rostlině dostatek vody. Alocasii pravidelně zalévejte. K dobrému růstu potřebuje vlhkou půdu. Alocasii nepřelévejte. Příliš mnoho vody způsobí "tryskání", což znamená, že rostlina přebytečnou vodu "vypotí" a na jejích listech se objeví kapky. Alokázie má ráda hodně světla. Ujistěte se, že je dostatečně blízko okna, aby na ni dopadalo dostatek slunečního světla. Alokázie roste směrem za světlem, proto je vhodné rostlinu pravidelně otáčet. Pokud se tak nestane, rostlina poroste směrem ke světlu a pravděpodobně bude růst nakřivo.

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Alocasia
barva listů: zelená
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
jedovaté: Ano
latinský název: Aracaceae Alocasia Mocrarrhiza
polostín: Ano
přesazování: každé 2 roky
slunce: Ano
stálezelená: Ano
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 17 cm
výška při doručení: 65 - 75 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: 2 × týden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: