Soutěže

Fíkus lyrata

Zákazník, který bude mít v období mezi 5.-11.4.2024 učiněnou objednávku v nejvyšší hodnotě ze všech, získá Fíkus lyrata zdarma.

 

Výhercem se stává pan Marek Kubíček. Gratulujeme!🪴

 

"Každá 10.objednávka zdarma"

Každá 10.objednávka vytvořená v období mezi16.10. do 22.10.2023  bude kupujícímu doručena zcela zdarma. Výherci budou kontaktování telefonicky/emailem a budou uvedeni také zde, na webové stránce www.horteka.cz a to nejpozději 31.10.2023. Účastníci soutěže souhlasí se zveřejněním svého jména a příjmení na internetových stránkách www.horteka.cz.

 

Výherci jsou:

Eva Nováková, Hradec Králové

Jiří Štěpán, Ostrava

 

Gratulujeme!

 

 

Soutež o 3 balíky plné rostlin, cibulovin a příslušenství

 

Soutěž o 3 balíky květin, rostlin a zahradního příslušenství probíhá od 4.9. do 30.11.2023. Ze všech odesilatelů budou po ukončení soutěže vylosování výherci balíků v hodnotě 5000 Kč, 3000 Kč a 2000 Kč. Výherci budou oznámeni na webu www.horteka.cz a zároveň kontaktováni prostřednictvím emailu a tel.čísla. Výhra bude následně odeslána na adresu uvedenou výherci.

 

Výherci balíků rostlin jsou:

Balík v hodnotě 5000 Kč - Milada Froňková Praha

Balík v hodnotě 3000 Kč - Eva Stárková Nechanice

Balík v hodnotě 2000 Kč-  Karel Hromádko Domažlice

 

Gratulujeme!

 

 

 

"Soutěž o 3 pokojové rostliny"

Z objednávek v hodnotě 1000 Kč a více, které budou realizovány v období 1.-7.5.2023, budou vylosováni 3 výherci. Každý obdrží pokojovou rostlinu zdarma jako výhru. Výherci budou kontaktování telefonicky/emailem a budou uvedeni také zde, na webové stránce www.horteka.cz a to nejpozději 15.5.2023. Účastníci soutěže souhlasí se zveřejněním svého jména a příjmení na internetových stránkách www.horteka.cz.

 

Výherci pokojové rostliny jsou:

Shohag Bhargava

Martin Vavřina

Barbora Bergerová

 

Výherci budou kontaktováni. Gratulujeme!

 

 

"Každá 20.objednávka zdarma"

Každá 20.objednávka vytvořená v období od 3.4. do 9.4.2023 v hodnotě 1000 Kč a více bude kupujícímu doručena zcela zdarma. Výherci budou kontaktování telefonicky/emailem a budou uvedeni také zde, na webové stránce www.horteka.cz a to nejpozději 15.4.2023. Účastníci soutěže souhlasí se zveřejněním svého jména a příjmení na internetových stránkách www.horteka.cz.

 

Objednávku zdarma vyhrává pan Roman Janeček. Gratulujeme:) Vítěz bude kontaktován.

 

 

 Soutěž o balíček s Čechravou na facebookové stránce Horteka.cz

 

Soutěž probíhá od 12.10.2022. 17.10.2022 na profilu Horteka CZ na Facebooku. Pravidla pro zapojení se do soutěže jsou uvedeny pod soutěžním příspěvkem na dané sociální síti a jsou následující:

- Sledovat FB profil Horteky a sdílet ho na svém profilu
- Uvést do komentáře odpověď na otázku: V jakých barvách nabízí www.horteka.cz oblíbenou trvalku čechravu.

Po skončení soutěže vylosujeme ze všech komentářů jednoho výherce,
Výherce bude oznámen zde na profilu Horteka.cz. a kontaktován přes sociální síť, na které soutěž probíhala a to nejpozději  22.10.2022. Každý účastník může odpovědět pouze jednou. Účastníci soutěže souhlasí se zveřejněním svého jména a příjmení na internetových stránkách www.horteka.cz.

 

Výhercem soutěže je paní Jaroslava Skokanová. Gratulujeme:)

 

 

"Každá 10.objednávka zdarma"

Každá 10.objednávka vytvořená v období mezi 27.9. do 3.10.2022  v hodnotě 1500 Kč a více bude kupujícímu doručena zcela zdarma. Výherci budou kontaktování telefonicky/emailem a budou uvedeni také zde, na webové stránce www.horteka.cz a to nejpozději 7.10.2022. Účastníci soutěže souhlasí se zveřejněním svého jména a příjmení na internetových stránkách www.horteka.cz.

 

Vítězem soutěže je paní Petra Brzobohatá, moc gratulujeme! :)

 

Soutěž o balíček cibulovin na facebookové stránce Horteka.cz

Soutěž probíhá od 21.9. do 26.9.2022 na profilu Horteka CZ na Facebooku. Pravidla pro zapojení se do soutěže jsou uvedeny pod soutěžním příspěvkem na dané sociální síti a jsou následující:

- Sledovat FB profil Horteky
- Uvést do komentáře odkaz na konkrétní cibuloviny na webu www.horteka.cz, které by soutěžící chtěl vyhrát a proč

Po skončení soutěže vylosujeme ze všech komentářů jednoho výherce,
který vyhraje balíček cibulovin podle své preference. Výherce bude
oznámen zde na profilu Horteka.cz. a kontaktován přes sociální síť, na které soutěž probíhala a to nejpozději  30.9.2022. Každý účastník může odpovědět pouze jednou. Účastníci soutěže souhlasí se zveřejněním svého jména a příjmení na internetových stránkách www.horteka.cz.

 

Výhercem soutěže je paní Petra Sirůčková. Moc gratulujeme!:)

 

 

"Každá 20.objednávka zdarma"

Každá 20.objednávka vytvořená v období mezi 18.6.- 26.6.2022 v hodnotě 1000 Kč a více bude kupujícímu doručena zcela zdarma. Výherci budou konraktování telefonicky/emailem a budou uvedeni také zde, na webové stránce www.horteka.cz. Účastníci soutěže souhlasí se zveřejněním svého jména a příjmení na internetových stránkách www.horteka.cz.

Výherce: Roman Pospíchal, gratulujeme! :)

 

 

FB soutěž o pokojovou rostlinu a balíky plné cibulovin

Soutěž probíhá od 14.6. do 20.6.2022  na profilu Horteka CZ na Facebooku. Pravidla pro zapojení se do soutěže jsou uvedeny pod soutěžním příspěvkem na dané sociální síti a jsou následující:

- Sledovat FB profil Horteky
- Uvést do komentáře vašeho přítele, který je také milovníkem zeleně a uvést vaši nejoblíbenější kvetoucí cibulovinu

24.6.2022 vylosujeme ze všech komentářů jednoho výherce,
který vyhraje pokojovou rostlinu a 6 výherců balíku plných cibulovin ( 3 komentující soutěžící a 3 označení přátelé ). Výherci budou
oznámeni zde na profilu Horteka.cz. a kontaktování přes sociální síť, na které soutěžili a to nejpozději 29.6.2022. Každý účastník může odpovědět pouze jednou. Účastníci soutěže souhlasí se zveřejněním svého jména a příjmení na internetových stránkách www.horteka.cz.

 

Výherci soutěže:

 Cibuloviny vyhrávají: 1) Petra Šmídková + Markéta Kaprhálková; 2) Marcela Somerhaurová + Sabina Schinerová; 3) Eva Tejchmanová + Olga Matoušková. Pokojovou rostlinu vyhrává Aneta Kosařová. Všem moc gratulujeme a přejeme mnoho radosti z nových rostlinek!

Všem gratulujeme:)

 

Soutěž o 3 hortenzie

Pravidla: Každá objednávka přijata v období od 16.5. do 22.5. 2022 přes internetové stránky www.horteka.cz v hodnotě nad 1000 Kč, bude součástí losování o tři Hortenzie 'Summer Love® Red', 35cm v hodnotě 619 Kč. Slosování proběhne 23.5. 2022. Výherci budou uvedeni na webu a kontaktováni emailem nejpozději 27.5. 2022. Účastníci soutěže souhlasí se zveřejněním svého jména a příjmení na internetových stránkách www.horteka.cz.

 

Šťastnými výherci hortenzií jsou:

Markéta Kriváková

Eva Svozilová

Jan Morong

Vítězové budou kontaktováni, gratulujeme!

 

IG/FB soutěž o rostlinu dle vlastního výběru a balíčky cibulovin

Soutěž probíhá od 9.5. do 15.5.2022  na profilu Horteka CZ na Instagramu a na profilu Horteka CZ na Facebooku. Pravidla pro zapojení se do soutěže jsou uvedeny pod soutěžním příspěvkem na dané sociální síti a jsou následující:

- Sledovat IG/FB profil Horteky
- Na FB sdílet náš soutěžní příspěvek

- Označit 2 kamarády, kteří jsou také milovníky rostlin
- Do komentáře napsat rostlinu z našeho sortimentu na www.horteka.cz, kterou soutěžící preferuje v případě výhry

16.5.2022 vylosujeme ze všech komentářů výherce,
který vyhraje rostlinu dle vlastního výběru a to zvlášť na Instagramu a na Facebooku. Cenová hranice pro výhru je 1000 Kč. Dále ze všech komentářů vylosujeme dalších 10 výherců na IG a 10 výherců na FB balíčků cibulovin. Výherci budou
oznámeni zde na profilu Horteka.cz. a kontaktování přes sociální síť, na které soutěžili a to nejpozději 20.5.2022. Každý účastník může odpovědět pouze jednou. Účastníci soutěže souhlasí se zveřejněním svého jména a příjmení na internetových stránkách www.horteka.cz.

 

Výherci soutěže:

Klára Valová

Jana Čejková

Ilona Vlkova

Mirka Škampová

Ivana Půhonná

Pavla Egrtová

Sarka Mikulincova

Jana Vybíralová

Lenka Svobodová

Pavel Provazník

Olga Chalupová

Jana Zoulová

Viktorie Kmínková

Michal Bambula

Hana Svobodová

Veronika Hamatová

Marcela Mikulcová

Denis Petrík

Martina Louvarova

Radka Mejzlikova

 

Soutěž o 3 alokázie

Pravidla: Každá objednávka přijata v období od 28.4. do 8.5. 2022 přes internetové stránky www.horteka.cz v hodnotě nad 1000 Kč, bude součástí losování o tři Alokázie 'Stingray', 65cm v hodnotě 549 Kč. Slosování proběhne 9.5. 2022. Výherci budou kontaktováni emailem nejpozději 13.5. 2022. Účastníci soutěže souhlasí se zveřejněním svého jména a příjmení na internetových stránkách www.horteka.cz.

 

Šťastnými výherci jsou:

Radka Březinová, Jiří Prokop, Daniel Junek

 

 

Velikonoční soutěž

Pravidla: Každá 20. objednávka v hodnotě 1000 Kč a více, uskutečněná v období od 12.4. do 18.4. 2022 přes internetové stránky www.horteka.cz,  bude dobropisována (zaslána zdarma). Vyhodnocení proběhne 25.4. 2022. Výherci budou kontaktováni emailem nejpozději 29.4. 2022. Účastníci soutěže souhlasí se zveřejněním svého jména a příjmení na internetových stránkách www.horteka.cz.

Gratulujeme vítězům velikonoční soutěže, která probíhala v období od 12.4. do 18.4. 2022.

 

Šťastnými vítězi jsou:

Klára Cisárová, Pavel David, Jan Bartoš, Nina Kalužová