Alokázie 'Portadora', 100cm

1 hodnocení

Alocasia je momentálně naprosto trendy! A není to žádné překvapení. XL Alokázie Portadora se vyznačuje velkými zelenými lesklými listy a nápadnými hnědočervenými "skvrnami" na stonku. Podívejte se na krásné květináče pro vaše pokojové rostliny.

Dostupnost Sezónní - dostupné opět na podzim
Možnosti doručení
1 299 Kč
Alokázie 'Portadora', 100cm
1 hodnocení
8719666844133 v01
Novinka
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost
3,0 1 hodnocení

Alocasia je momentálně naprosto trendy! A není to žádné překvapení. XL Alokázie Portadora se vyznačuje velkými zelenými lesklými listy a nápadnými hnědočervenými "skvrnami" na stonku. Alocasia pochází z tropických lesů jihovýchodní Asie.
Botaničtí předkové této alokázie se přirozeně vyskytují v džunglích jihovýchodní Asie. Alokázie je základ pro skutečnou městskou džungli! Rostlina se někdy používá i v pokrmech, kde se kořen vaří a konzumuje.

Péče

Alocasia je celkem nenáročná rostlina. Je důležité zajistit této pokojové rostlině dostatek vody. Alocasii pravidelně zalévejte. K dobrému růstu potřebuje vlhkou půdu. Alocasii nepřelévejte. Příliš mnoho vody způsobí "tryskání", což znamená, že rostlina přebytečnou vodu "vypotí" a na jejích listech se objeví kapky. Alokázie má ráda hodně světla. Ujistěte se, že je dostatečně blízko okna, aby na ni dopadalo dostatek slunečního světla. Alokázie roste směrem za světlem, proto je vhodné rostlinu pravidelně otáčet. Pokud se tak nestane, rostlina poroste směrem ke světlu a pravděpodobně bude růst nakřivo.

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Alocasia
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
latinský název: Alocasia 'Portadora'
polostín: Ano
přesazování: každé 2 roky
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 21 cm
výška při doručení: 90 - 100 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: 2×týden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: