Alokázie 'Red Secret', 40cm

Neohodnoceno

Alokázie je základ pro skutečnou městskou džungli! Rostlina se někdy používá i v pokrmech, kde se kořen vaří a konzumuje. Podívejte se na krásné květináče pro vaše pokojové rostliny.

Dostupnost Sezónní - dostupné opět na podzim
Možnosti doručení
619 Kč
Alokázie 'Red Secret', 40cm
Neohodnoceno
8719666838552 v01
Novinka
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Alokázie 'Red Secret' pochází původně z tropů jihovýchodní Asie. Druhy rodu Alocasia patří do čeledi Araceae. Botaničtí předkové této alokázie se přirozeně vyskytují v džunglích jihovýchodní Asie. Alokázie je základ pro skutečnou městskou džungli! Rostlina se někdy používá i v pokrmech, kde se kořen vaří a konzumuje.

Alocasia Red Secret upoutá pozornost svými tajemnými, lesklými listy měděné až tmavě červené barvy. Dokonce i žilky vynikají, protože jsou tmavěji zbarvené. Její listy mohou být dlouhé 40 až 60 cm. Na tento druh Alocasia Red Secret narazíte jen málo, protože se jedná o poměrně neznámý druh.

Péče

Alocasia je celkem nenáročná rostlina. Je důležité zajistit této pokojové rostlině dostatek vody. Alocasii pravidelně zalévejte. K dobrému růstu potřebuje vlhkou půdu.
Poznámka: Alocasii nepřelévejte. Příliš mnoho vody způsobí "tryskání", což znamená, že rostlina přebytečnou vodu "vypotí" a na jejích listech se objeví kapky.
Alokázie má ráda hodně světla. Ujistěte se, že je dostatečně blízko okna, aby na ni dopadalo dostatek slunečního světla. Alokázie roste směrem za světlem, proto je vhodné rostlinu pravidelně otáčet. Pokud se tak nestane, rostlina poroste směrem ke světlu a pravděpodobně bude růst nakřivo.

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Alocasia
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
latinský název: Alocasia Cuprea 'Red Secret'
polostín: Ano
přesazování: každé 2 roky
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 14 cm
výška při doručení: 30 - 40 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: 2×týden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: