Ananas 'Mi Amigo' v keramice, 45cm

Neohodnoceno

Ananasovník samozřejmě snadno poznáte podle jeho ikonického plodu na vrcholu stonku, ale věděli jste, že je známý také jako rostlina proti chrápání?

Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
769 Kč
Ananas 'Mi Amigo' v keramice, 45cm
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Trápí vás chrápání? Ananas (Ananas Comosus) je známý také jako rostlina proti chrápání. Jeho plody mají jemnou, svěží vůni a samotná rostlina má vlastnosti čističe vzduchu. Oficiálně ananas pochází z tropů a patří do čeledi broméliovitých (Bromelioideae), která má více než 1600 členů. Stejně jako ostatní rostliny z čeledi broméliovitých rostou její listy v rozetách nad sebou a tvoří jakousi trubku. V srdci této trubice, na pevném stonku, se nachází květenství ananasovníku, které se skládá z celého trsu desítek malých květů uspořádaných velmi blízko sebe.

Ideální volba pro lidi, kteří chrápou

Ananasovník samozřejmě snadno poznáte podle jeho ikonického plodu na vrcholu stonku, ale věděli jste, že je známý také jako rostlina proti chrápání? Tato rostlina čistící vzduch produkuje také enzym, který čistí dýchací cesty. Umístěte si ji do ložnice a můžete opět spát celou noc!Dbejte na to, aby ananas měl mírně vlhkou půdu. Stačí zalévat jednou týdně. Bromélie si ukládá vodu do květů, proto rostlinu zalévejte do kalichů (květů).Ideální je místo s dostatkem denního světla, ale bez přímého slunečního záření.

Poté, co rostlina vykvete své plody, ve většině případů pomalu odumře. Díky krátké životnosti rostliny proto není přesazování nutné.

Každá rostlina má přirozeně jiný tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně pěstebního květináče.

Kategorie: Ostatní
atraktivní pro motýly: Ano
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
latinský název: Bromeliaceae Ananas Mi Amigo comosus
polostín: Ano
slunce: Ano
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 12 cm
vhodné pro zvířata: Ano
výška při doručení: 35 - 45 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: 1 × týden
zóny odolnosti: 0

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: