Ananasovník 'Corona', 50cm

1 hodnocení

Ananas je také známý jako rostlina proti chrápání. Její název je Ananas Comosus neboli ananasovník. Ovoce šíří lahodnou, osvěžující vůni a má také schopnosti pročišťovat vzduch. Podívejte se na krásné květináče pro vaše pokojové rostliny.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
7.6.2024
Možnosti doručení
539 Kč
Ananasovník 'Corona', 50cm
1 hodnocení
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost
5,0 1 hodnocení

Dělá vám starosti chrápání v ložnici? Ananasovník je také označován rostlinou proti chrápání. Trpíte chrápáním v ložnici? Ananas je také známý jako rostlina proti chrápání.

Její název je Ananas Comosus neboli ananasovník. Ovoce šíří lahodnou, osvěžující vůni a má také schopnosti pročišťovat vzduch. Ananasovník oficiálně pochází z tropů a je jedním z více než 1600 zástupců čeledi broméliovitých. Stejně jako u ostatních rostlin z čeledi broméliovitých rostou listy v růžicích nad sebou. Vytváří jakousi trubici V srdci této trubice se na pevném stonku vytváří květenství, které se skládá z celého shluku desítek malých květů, které jsou uspořádány velmi těsně vedle sebe.

Perfektní volba pro chrápající lidi

Ananasovník samozřejmě poznáte podle jeho ikonického plodu na vrcholu stonku, ale věděli jste, že je také známý jako rostlina nápomocná proti chrápání? Tato rostlina čistí vzduch a produkuje enzym, který podporuje dýchací cesty. Skvěle se hodí do ložnice. Znovu budete spát celou noc!

Péče

Dbejte na to, aby měl ananas mírně vlhkou půdu a odvděčí se Vám svou šťavnatostí. Často stačí zalévat jednou týdně. Ideální je místo s dostatkem denního světla, ale bez přímého slunečního záření.

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Ostatní
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
latinský název: Ananas Comosus 'Corona'
polostín: Ano
přesazování: Po odkvětu rostlina ve většině případů pomalu odumírá (cca 2 roky) Přesazování není nutné.
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 12 cm
výška při doručení: 40 - 50 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: 1x za týden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: