Anturie Peach, 45cm

Neohodnoceno

Moderní a masivní vzhled. To jsou charakteristické vlastnosti této anturie (Anthurium andreanum). Anturie přinese třikrát ročně po dobu 3 měsíců nové květy. Podívejte se na krásné květináče pro vaše pokojové rostliny.

Výška
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Možnosti doručení
469 Kč
Anturie Peach, 45cm
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Moderní a masivní vzhled. To jsou charakteristické vlastnosti této anturie (Anthurium andreanum).

Anturie přinese třikrát ročně po dobu 3 měsíců nové květy. Kromě toho je anturie kvetoucí pokojová rostlina se zvláštními vlastnostmi. Je totiž nenáročná na péči, kvete velmi dlouho a především velmi dobře čistí okolní vzduch. Anturie čistí vzduch od toxických látek a dokonce vylučuje látky, které ničí plísně a viry. Pomáhají vytvářet zdravější životní prostředí a zlepšují vlhkost vzduchu.

Rostliny Anthurium v domě nebo v kanceláři přeměňují CO2 na kyslík, takže rostliny přirozeným způsobem čistí a starají se o dobré vnitřní klima. Vytvářejí příjemné pracovní a obytné prostředí, a to nejen díky své dlouhodobé okrasné vlastnosti, ale také proto, že neustále čistí vzduch a zlepšují jeho vlhkost. Ideální také do ložnice!

Ne všechny rostliny se dají umístit do koupelny, protože je tam vysoká vlhkost a obvykle se jedná o tmavou místnost. Ale naštěstí existuje i mnoho rostlin, které ji milují stejně jako například anturie! Seskupte dohromady několik kusů, abyste vytvořili moderní koupelnu v městské džungli. Ujistěte se, že má anturie dostatek nepřímého světla, protože v opačném případě bude rostlina produkovat nové květy výrazně pomaleji.

Péče

Dávejte vodu podle potřeby, záleží na počasí venku a teplotě v místnosti, která je za každého počasí jiná. Dokud je půda v květináči vlhká, nemusíte zalévat.
Letní měsíce: přibližně dvakrát týdně
Ostatní měsíce: přibližně 1x týdně
Radiátor: Neumisťujte zařízení do blízkosti radiátoru.
Umístěte anturie blízko okna, aby měly dostatek světla. Mějte na paměti, že když začne svítit slunce, nesmí být anturie pod přímým slunečním světlem, protože by mohlo dojít ke spálení částí na listech. Proto rostlinu chraňte před přímým sluncem, ale zajistěte jí dostatek denního světla.

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Anthurium
barva: broskvová
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
jedovaté: Ano
latinský název: Anthurium Andreanum
polostín: Ano
přesazování: každé 2 roky
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 12 cm
výška při doručení: 35 - 45 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: 1x za týden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: