Bambus, 70 cm, 2ks

Neohodnoceno

Fargesia Rufa je jedním z nejodolnějších druhů bambusů, který si zachovává listy i během velmi tuhé zimy. Mladé stonky bambusu mají lehce načervenalou barvu, která doplňuje zelené listy.

Dostupnost Sezónní - dostupné opět na podzim
Možnosti doručení
1 159 Kč
Bambus, 70 cm, 2ks
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Fargesia Rufa se vyznačuje tím, že není přerostlá, zůstává kompaktní a dorůstá průměrné výšky 1,5 až 2 metry. Bambus je optimální umístit do části zahrady, kde je málo vysokých rostlin, například v blízkosti jezírka. Fargesia Rufa je oblíbená také v květináči na terase nebo na balkoně. Svými lesklými světle zelenými listy vnese do vaší zahrady příjemnou atmosféru!

Fargesia Rufa je jedním z nejodolnějších druhů bambusů, který si zachovává listy i během velmi tuhé zimy. Mladé stonky bambusu mají lehce načervenalou barvu, která doplňuje zelené listy. Tyto mladé stonky časem změní barvu na olivově zelenou. Bambus není nutné prořezávat, ale doporučujeme vám to. Zvláště pokud jste vysadili 'Fargesia' jako živý plot. Řezem bambusu získáte plnější a kompaktnější tvar a udržíte ho pěkně zelený od shora až dolů. Prořezávejte nebo stříhejte do výšky maximálně jednoho metru nad zemí. Nejvhodnějším obdobím je červenec nebo srpen. Zajistěte dostatečné množství vody po celou sezónu.

- Může být vysazen na zahradě nebo v pěkném květináči.
- Stálezelený a ozdobí každou zahradu

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Stálezelené
barva listů: zelená
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
latinský název: Fargesia Rufa
slunce: Ano
stálezelená: Ano
terasa: Ano
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 25 cm
výška při doručení: 70 - 80 cm
výška růstu: 200 cm
zóny odolnosti: zóna 5: -28.9 až -23.3 °C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: