Bambusová palma, 125cm

Neohodnoceno

Bambusová palma je keřovitá palma s tenkým, lehce ochlupeným kmínkem pochází z Číny a Japonska, kde tvoří trsy až 5 metrů vysoké. V bytových podmínkách dorůstá většinou do 2,5m.

Dostupnost Momentálně nedostupné (>5 ks)
Možnosti doručení
3 499 Kč
Bambusová palma, 125cm
Neohodnoceno
8719668016590 v01
Akce
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Bambusová palma je keřovitá palma s tenkým, lehce ochlupeným kmínkem pochází z Číny a Japonska, kde tvoří trsy až 5 metrů vysoké. V bytových podmínkách dorůstá většinou do 2,5m. Má vějířovité, hluboce rozeklané listy s tenkými řapíky. Ideální pokojová rostlina do kanceláře, protože se hodí na stanoviště dále od okna.Péče

Bambusová palma by měla mít vždy mírně vlhkou zeminu. Nikdy tedy nenechávejte půdu vyschnout, ale ani ji nepřelévejte, protože by došlo k uhnívání kořenů. Zpočátku pravidelně kontrolujte, zda není půda příliš mokrá nebo příliš suchá. Je půda po pěti dnech stále příliš mokrá? Pak ji zalévejte méně. Je půda příliš suchá? Pak zalévejte více.

Bambusová palma je pokojová rostlina, která potřebuje poměrně málo světla a to díky množství chloroplastů v jejích tmavě zelených listech, které přeměňují sluneční světlo na energii. Rostlinu však neumisťujte do místnosti bez oken, protože denní světlo potřebuje. Pokud je rostlina umístěna na příliš světlém místě, její listy zesvětlají nebo dokonce zežloutnou. V takovém případě rostlinu přesuňte dále od okna. Pokud rostlina nevytváří nové listy a je příliš tmavá naopak přibližte ji k oknu. Dopřejte palmě maximálně pět hodin přímého slunečního světla.

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Palma
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
latinský název: Arecaceae Rhapis Excelsa
nenáročná péče: Ano
polostín: Ano
slunce: Ano
stín: Ano
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 27 cm
vhodné pro zvířata: Ano
výška při doručení: 120 - 125 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: 1× týden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: