BIO borůvka 'Little Blue Wonder', 50cm

Neohodnoceno

Vaccinium Little Blue Wonder' je také známá borůvka. 'Little Blue Wonder' patří k nejkompaktnějším borůvkám a dorůstá výšky jen asi 50 cm. Plody jsou poměrně malé, ale mají příjemnou svěží chuť a krásnou blankytně modrou barvu.

Dostupnost Sezónní - dostupné opět na podzim
Možnosti doručení
429 Kč
BIO borůvka 'Little Blue Wonder', 50cm
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Vaccinium Little Blue Wonder' je také známá borůvka. 'Little Blue Wonder' patří k nejkompaktnějším borůvkám a dorůstá výšky jen asi 50 cm. Plody jsou poměrně malé, ale mají příjemnou svěží chuť a krásnou blankytně modrou barvu. Můžete je jíst přímo z keře. Jsou také velmi vhodné ke zpracování na džem, koláč nebo šťávu. Rostlina dává přednost slunnému/polostinnému stanovišti a ke svému růstu potřebuje zásaditou zeminu. V opačném případě bude borůvka málo plodit nebo může dokonce uhynout.

Borůvka kvete v květnu bílo-růžovými květy, které se následně mění v bobule. Sezóna sběru začíná v červenci. Na podzim se listy zbarvují do krásné červené barvy, poté opadávají. Modré bobule obsahují antokyanin, látku, která dodává bobulím modrou barvu. Tato látka má dobrý vliv na srdce a cévy. Zmíněné barvivo snižuje hromadění tuku v cévách, což zlepšuje krevní oběh. Borůvky navíc obsahují antioxidanty. Ty hrají důležitou roli v procesu stárnutí. Zkrátka super zdravé bobule, které chce mít na zahradě každý!


- Americká borůvka
- Velmi kompaktní borůvka
- Lahodná svěží chuť v nebesky modré barvě
- Dokonalá borůvka na terase

Chutné, 100% ekologicky pěstované ovoce. To znamená, že při pěstování byly použity pouze rostlinné a živočišné materiály. Nádoba a etiketa jsou vyrobeny z recyklovaného plastu, a proto představují ekologicky šetrné k životnímu prostředí.

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Ovocné
atraktivní pro motýly: Ano
atraktivní pro opylovače: Ano
barva listů: zelená
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
jedlé: ano
latinský název: Vaccinium Corymbosum 'Little Blue Wonder'
období sklizně: červenec
poznámka: BIO Tasty Green
prořez: únor
slunce: Ano
typ dodání produktu: pěstební květináč
udržitelné pěstování: Ano
velikost květníku: 13 cm
výška při doručení: 40 - 50 cm
zóny odolnosti: zóna 6: -23.3 až -17.8 °C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: