BIO ostružiník 'Black Satin', 55cm

Neohodnoceno

Rubus Fruticosus 'Black Satin' je bujně rostoucí ostružiník bez trní. Velkou přidanou hodnotou tohoto ostružiníku je dlouhá doba sklizně.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
399 Kč
BIO ostružiník 'Black Satin', 55cm
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Rubus Fruticosus 'Black Satin' je bujně rostoucí ostružiník bez trní. Keř má tmavě zelené, oválné, pilovité listy. Má dlouhou dobu sklizně a plodí velké, lesklé plody s bohatým obsahem šťávy. Ostružiny jsou nejprve zelené, pak zčervenají a nakonec získají krásnou tmavě fialovo-černou barvu. Jsou plné minerálů a sladké. Růžové květy této ostružiny jsou velmi nápadné. Květy opylují včely a čmeláci, takže k získání plodů stačí jedna rostlina. Přesto je pěkné vysadit několik ostružin do zahrady. Můžete si také vybrat například různé odrůdy vedle sebe.

Chutné, 100% ekologicky pěstované ovoce. To znamená, že při pěstování byly použity pouze rostlinné a živočišné materiály. Nádoba a etiketa jsou vyrobeny z recyklovaného plastu, a jsou tak ekologickým řešením.

Péče

Rostliny mohou být vysazeny ve vzdálenosti 1,5 až 3 metry od sebe. Poradí si i se stanovištěm ve stínu, ale na slunném a chráněném místě plodí více. Silné větve by se měly na jaře vyvazovat, protože dávají nejlepší plody. K vedení větví pomocí drátů použijte zeď nebo plot. Dráty lze také natáhnout mezi dva sloupky. Ostružiny plodí na větvích, které se vytvořily v předchozím roce. Pravidelně prořezávejte na jaře i na podzim. Po sklizni zcela odřízněte větve, které nesly plody. Pravidelný prořez je také dobrou prevencí před chorobami.

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Ovocné
atraktivní pro motýly: Ano
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
latinský název: Rubus Fruticosus 'Black Satin'
období kvetení: květen - červenec
období sklizně: červenec - září
odolná rostlina: Ano
polostín: Ano
potřeba podpěry: Ano
poznámka: Tasty Green
přátelské ke včelám: ano
slunce: Ano
typ dodání produktu: pěstební květináč
udržitelné pěstování: Ano
velikost květníku: 13 cm
výška při doručení: 45 - 55 cm
výška růstu: 200 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: