BIO ostružiník 'Black Satin', 55cm

Neohodnoceno

Rubus Fruticosus 'Black Satin' je bujně rostoucí ostružiník bez trní. Velkou přidanou hodnotou tohoto ostružiníku je dlouhá doba sklizně.

Dostupnost Momentálně nedostupné (>5 ks)
Možnosti doručení
249 Kč
BIO ostružiník 'Black Satin', 55cm
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Rubus Fruticosus 'Black Satin' je bujně rostoucí ostružiník bez trní. Keř má tmavě zelené, oválné, pilovité listy. Má dlouhou dobu sklizně a plodí velké, lesklé plody s bohatým obsahem šťávy. Ostružiny jsou nejprve zelené, pak zčervenají a nakonec získají krásnou tmavě fialovo-černou barvu. Jsou plné minerálů a sladké. Růžové květy této ostružiny jsou velmi nápadné. Květy opylují včely a čmeláci, takže k získání plodů stačí jedna rostlina. Přesto je pěkné vysadit několik ostružin do zahrady. Můžete si také vybrat například různé odrůdy vedle sebe.

Chutné, 100% ekologicky pěstované ovoce. To znamená, že při pěstování byly použity pouze rostlinné a živočišné materiály. Nádoba a etiketa jsou vyrobeny z recyklovaného plastu, a jsou tak ekologickým řešením.

Péče

Rostliny mohou být vysazeny ve vzdálenosti 1,5 až 3 metry od sebe. Poradí si i se stanovištěm ve stínu, ale na slunném a chráněném místě plodí více. Silné větve by se měly na jaře vyvazovat, protože dávají nejlepší plody. K vedení větví pomocí drátů použijte zeď nebo plot. Dráty lze také natáhnout mezi dva sloupky. Ostružiny plodí na větvích, které se vytvořily v předchozím roce. Pravidelně prořezávejte na jaře i na podzim. Po sklizni zcela odřízněte větve, které nesly plody. Pravidelný prořez je také dobrou prevencí před chorobami.

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Ovocné
atraktivní pro motýly: Ano
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
latinský název: Rubus Fruticosus 'Black Satin'
období kvetení: květen - červenec
období sklizně: červenec - září
odolná rostlina: Ano
polostín: Ano
potřeba podpěry: Ano
poznámka: Tasty Green
přátelské ke včelám: ano
slunce: Ano
typ dodání produktu: pěstební květináč
udržitelné pěstování: Ano
velikost květníku: 13 cm
výška při doručení: 45 - 55 cm
výška růstu: 200 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: