BIO vinná réva 'Boskoop Glory', 55cm

Neohodnoceno

BIO vinná réva 'Boskoop Glory' je známá a hojně využívaná zahradní odrůda vína.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
7.6.2024
Možnosti doručení
249 Kč
BIO vinná réva 'Boskoop Glory', 55cm
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

BIO vinná réva 'Boskoop Glory' je známá a hojně využívaná zahradní odrůda vína. Jedná se o popínavou rostlinu, která může dorůst výšky až několika metrů. Dá se vést do nejrůznějších tvarů a udržovat ji kompaktní, když ji dobře zastřihnete. Hrozny můžete snadno táhnout podél pergoly nebo stěny pomocí napínacích drátů. V červenci a srpnu vytváří réva nejprve nenápadné hrozny květů, poté se vytvoří bílé hrozny. Plody mají bílo zelenou barvu, jsou šťavnaté a sladké. Můžete ji vést do nejrůznějších tvarů a udržovat ji velmi kompaktní, když ji dobře zastřihnete. Hrozny můžete snadno vést podél pergoly nebo na stěně pomocí napínacích drátů. V červenci a srpnu vytváří hrozen nejprve nenápadné hrozny květů, poté se vytvoří modré hrozny. Plody mají bílo zelenou barvu, jsou šťavnaté a sladké chuti. Můžete je přímo jíst nebo z nich vyrobit džem, šťávu či víno.

Chutné a šťavnaté, 100% ekologicky pěstované ovoce. Jinými slovy, při pěstování byly použity pouze rostlinné a živočišné materiály. Nádoba a etiketa jsou vyrobeny z recyklovaného plastu, a proto představují ekologicky neškodné řešení pro životní prostředí.Hrozny potřebují ke svému zrání hodně slunce a mají rády teplo, takže ideální staniviště je na jižní stranu. Hrozny se mohou sklízet od poloviny září. Půda by měla být dobře propustná, výživná a pokud možno ne příliš kyselá, spíše vápenitá. Řez zvyšuje výnos plodů a rostlina také vypadá upraveněji. Rostlinu je nejvhodnější stříhat v období od listopadu do února, ale ne za silných mrazů. Prořezávejte nadbytečné boční i hlavní větve. Tato odrůda je mrazuvzdorná a bez problémů snáší teploty až -20 stupňů.

Vezměte prosím na vědomí! Každá rostlina má přirozeně jiný tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška zahrnuje i květináč.

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Ovocné
atraktivní pro motýly: Ano
barva: bílá
barva listů: zelená
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
jedlé: ano
latinský název: Vitaceae Vitis Vinifera Boskoop Glory
mrazuvzdorné: Ano
období kvetení: červenec - srpen
období sklizně: září - říjen
polostín: Ano
potřeba podpěry: Ano
poznámka: Tasty Green
prořez: listopad
přátelské ke včelám: ano
slunce: Ano
typ dodání produktu: pěstební květináč
udržitelné pěstování: Ano
velikost květníku: 13 cm
vhodné pro zvířata: Ano
výška při doručení: 45 - 55 cm
výška růstu: 300 cm
vzduch čistící: Ano
zóny odolnosti: zóna 7: -12.2 až -17.8°C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: