Čechrava – Mix 'Magic', 4ks

1 hodnocení

Přesně jako v pohádce. Rozvlněné střapce květů čechravy jsou přímo balzám na duši. Jsou dostupné v krásných barvách vhodných ke kombinaci. Čechravy jsou nádherné až do pozdní zimy. Rostliny obdržíte s holými kořeny v sáčku.

Dostupnost Sezónní - dostupné opět na podzim
Možnosti doručení
329 Kč
Čechrava – Mix 'Magic', 4ks
1 hodnocení
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost
5,0 1 hodnocení

Přesně jako v pohádce. Rozvlněné střapce květů čechravy jsou přímo balzám na duši. Jsou dostupné v krásných barvách vhodných ke kombinaci. Čechravy jsou nádherné až do pozdní zimy.

Čechravy obdržíte s holými kořeny v sáčku z cukrové třtiny. Toto řešení je šetrnější k životnímu prostředí než plastové květináče. Kořeny jsou čerstvě vyndané ze zeminy. Rostliny jsou při dodání rok staré. Přidá jim to na síle a umožní rychlejší růst, než kdyby byly v květináči. Rostliny pěstované ze sazenic s holými kořeny se také snadněji adaptují na nové prostředí. Lépe kvetou a jsou hospodárnější. Rostliny s holými kořeny začínají růst po oteplení. Jsou to mrazuvzdorné trvalky. Můžete je vysadit kdykoli, pokud není půda zmrzlá. Čechrava nejlépe roste na plném slunci nebo v polostínu. Můžete ji pěstovat na zahrádce nebo v květináčích na terase nebo na balkóně. Půdu kolem kořenů udržujte vždy vlhkou. Balení 4 ks.Výsadba

Čechravě hybridu se daří nejlépe ve volné půdě. Před zasazením ponořte na cca 1 hodinu kořínky do nádoby s vlažnou vodou. Vykopejte prostornou jamku a zeminu dobře nakypřete. Chudou zahradní zeminu vylepšete přimícháním kompostu a zahradní rašeliny. Zasaďte kořenové baly rostliny do správné hloubky tak, aby vrchní strana balu byla mírně pod úrovní terénu. Zasypte zeminou a pevně upěchujte. Hned po zasazení bohatě zalijte vodou. Čechrava hybrid pěkně roste a kvete na polostinném nebo stinném místě ve vlhké půdě bohaté na humus.

Čechrava hybrid je známá záhonová a parková rostlina. Nápadné latové květenství se bude hezky vyjímat i v květináči. Pro čechravu zvolte velký květináč s otvory ve dně a zasaďte čechravy v cca 20 cm rozestupech. Nenechte zeminu úplně vyschnout. Květináč umístěte nejlépe do polostínu.Péče

Hybridní odrůda čechravy je trvalka, která se snadno pěstuje. Nenechejte zeminu kolem kořenů vyschnout, protože sucho tyto rostliny velmi špatně snášejí. Půda by měla zůstávat lehce navlhlá, obzvláště tehdy, pokud jsou rostliny na slunném místě. Nadzemní stonky přes zimu odumírají. V zimě pokryjte rostliny vrstvou spadaného listí. Na jaře odstříhněte všechny listy, brzy začnou ze země rašit nové výhonky.Čechrava hybrid je fantasická květina, která svou barvou projasní každé stinné místo či tmavé zákoutí. Laty květů jsou krásné i v zimě, odstřihněte je proto až na jaře. Květy čechravy můžete použít ve smíšených kyticích.

Kategorie: Rostliny na záhon
atraktivní pro opylovače: Ano
balení: balení 4 ks
barva: lila, fialová, růžová, bílá
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
květina k řezu: ano
latinský název: Astilbe 'Magic'
nenáročná péče: Ano
období kvetení: červen - srpen
odolná rostlina: Ano
polostín: Ano
rozestup při sázení: 30 - 40 cm
slunce: Ano
stanoviště: ven
terasa: Ano
typ dodání produktu: rostliny s holými kořeny
výška růstu: 50 - 60 cm
Nevyplňujte toto pole:
25.10.2022 17:11
Dobrý den,je možné zasadit ještě teď,na začátku listopadu, nebo lépe až na jaře? A do kdy ,aby v létě kvetly? Děkuji
Odpovědět
Barvy 27.4.2022 13:57
Tez me zajima jake barvy jsou v baleni,dekuji
Odpovědět
Barvy 12.10.2022 11:02
Dobrý den, barvy v balení jsou fialová, růžová, bílá a lila.
Čechrava 21.4.2022 07:45
Dobrý den, v balení jsou jaké barvy? Děkuji, Niesnerová
Odpovědět