Dieffenbachie 'Tropic Snow', 85cm

Neohodnoceno

Tato dieffenbachie má nápadné tmavě zelené listy se zelenou žilnatinou a kapradinovými světle zelenými až bílými znaky na listech. Pochází z deštných pralesů.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
1 499 Kč
Dieffenbachie 'Tropic Snow', 85cm
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Dieffenbachie je známá pro mnoho odrůd s výraznými kresbami na listech. Pouze několik druhů má listy zcela zelené. Rostlina pochází z tropických deštných lesů střední a Severní Ameriky.

Tato dieffenbachie má nápadné tmavě zelené listy se zelenou žilnatinou a kapradinovými světle zelenými až bílými znaky na listech.

Dieffenbachie je rostlina vysoce čistící vzduch. Tato rostlina dokáže odbourávat některé škodliviny ve vzduchu a zvyšovat vlhkost vzduchu lépe než mnohé jiné rostliny. Zajišťuje více kyslíku a svěžejší vzduch v domě. Kromě této velmi dobré vlastnosti má dieffenbachie také jednu méně dobrou, a sice že je jedovatá. Proto buďte opatrní u malých dětí a domácích zvířat.Péče

Dieffenbachie pochází z tropických deštných pralesů, a proto je zvyklá na vlhké prostředí. Proto dbejte na to, aby byla půda v létě vždy mírně vlhká, aniž by se na dně květináče držela stojatá voda. V zimě je nejlepší se zaléváním počkat, dokud půda nezačne vysychat.

Při péči o dieffenbachii je nejdůležitější, kam ji umístíte. Tento zelený přítel je velmi citlivý na přímé sluneční světlo, ale zároveň potřebuje ke svému růstu dostatek nepřímého světla. Proto rostlinu umístěte na místo, kde má dostatek světla, ale mimo ostré sluneční paprsky.

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Ostatní
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
jedovaté: Ano
latinský název: Dieffenbachia Seguine
polostín: Ano
přesazování: každé 2 roky
slunce: Ano
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 24 cm
výška při doručení: 75 - 85 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: 1 × týden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: