Dracéna 'Lemon Lime', 120cm

Neohodnoceno

Dracéna je známá také pod názvem Dračinec. Rostlina se vyskytuje hlavně v Africe, ale najdeme ji i v tropech Asie a Střední Ameriky. Charakteristickým znakem draceny je pruh nebo pruhy podél listu. Hodí se téměř do každého interiéru. Podívejte se na krásné květináče pro vaše pokojové rostliny.

Výška
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Sezónní - dostupné opět na podzim
Možnosti doručení
859 Kč
Dracéna 'Lemon Lime', 120cm
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Dracéna je známá také pod názvem Dračinec. Rostlina se vyskytuje hlavně v Africe, ale najdeme ji i v tropech Asie a Střední Ameriky. Charakteristickým znakem draceny je pruh nebo pruhy podél listu. Hodí se téměř do každého interiéru.

Dracéna patří mezi lepší rostliny čistící vzduch. Díky svým čistícím vlastnostem zvyšuje hladinu kyslíku v domě. Pomáhá zlepšit také vlhkost vzduchu, takže budete mít méně problémů se suchým krkem nebo pokožkou. Ideální do obývacího pokoje, ložnice a kanceláře. Kvalita ovzduší, ve kterém žijeme, má velký význam pro naše zdraví. Život ve zdravém ovzduší nám přináší nejen lepší kondici, ale také vyšší produktivitu. Dracena je skutečná čistička vzduchu, produkuje kyslík a čistí vzduch. A kdo by nechtěl mít doma nebo v kanceláři čistší vzduch!

Péče

Péče o dračinec není nijak náročná. Dračincům se velmi dobře daří při menším množství světla, protože jsou to skutečné stínomilné rostliny. Můžete ji bez obav umístit do polostínu.

Dračinec není náročný na zalévání. Pokojovou rostlinu zalévejte pouze tehdy, když je půda suchá. V létě k tomu dojde dříve než v zimě. V zimě se dračince obejdou bez vody i několik týdnů. Jednou za 4-6 týdnů je zálivka více než dostačující. V létě doporučujeme zalévat jednou za 2-3 týdny.

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Dracena
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
jedovaté: Ano
latinský název: Dracaenaceae Dracaena Lemon Lime Fragrans
polostín: Ano
přesazování: každé 2 roky
stálezelená: Ano
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 21 cm
výška při doručení: 100 - 110 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: 1 × 2 týdny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: