Dračinec 'Fragrans Golden Coast', 60cm

Neohodnoceno

Nenáročná pokojová rostlina s přínosnou schopností čistit vzduch. Charakteristickým znakem draceny je pruh nebo pruhy po celé délce listu. Podívejte se na krásné květináče pro vaše pokojové rostliny.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
7.6.2024
Možnosti doručení
559 Kč
Dračinec 'Fragrans Golden Coast', 60cm
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Dračinec je rostlina, která se vyskytuje hlavně v Africe, ale najdeme ji i v tropech Asie a Střední Ameriky. Charakteristickým znakem dračince je pruh nebo pruhy po celé délce listu.

Dracaena patří mezi lepší rostliny čistící vzduch. Díky svým čisticím vlastnostem zvyšuje hladinu kyslíku v domě. Pomáhá zlepšit také vlhkost vzduchu, takže budete mít méně problémů se suchým krkem nebo pokožkou. Ideální do obývacího pokoje, ložnice a kanceláře. Kvalita ovzduší, ve kterém žijeme, má velký význam pro naše zdraví. Život ve zdravém ovzduší nám přináší nejen lepší kondici, ale také vyšší produktivitu. Dracaena je skutečná čistička vzduchu, produkuje kyslík a čistí vzduch a kdo by nechtěl mít doma nebo v kanceláři čistší vzduch!

Péče

Péče o dračinec není nijak náročná. Dračincům se velmi dobře daří při menším množství světla, jsou to skutečné stínomilné rostliny. Dračinec lze umístit do polostínu.

Dračinec není náročný na zalévání. Pokojovou rostlinu zalévejte pouze tehdy, když je půda suchá. V létě k tomu dojde dříve než v zimě. V zimě se rostliny obejdou bez vody i několik týdnů. Jednou za 4-6 týdnů je zálivka více než dostačující. V létě doporučujeme zalévat jednou za 2-3 týdny.

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Dracena
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
jedovaté: Ano
latinský název: Dracaena 'Fragrans Golden Coast'
polostín: Ano
přesazování: každé 2 roky
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 17 cm
výška při doručení: 50 - 60 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: sporadicky, zalévat při vysušení zeminy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: