Dracéna, 50cm

Neohodnoceno

Dracaena Surculosa má tmavě zelené listy s několika žlutými skvrnami. Dracéna vypadá, díky pěkným stonkům, spíše jako bambus. Hodí se téměř do každého interiéru. Podívejte se na krásné květináče pro vaše pokojové rostliny.

Výška
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Sezónní - dostupné opět na podzim Sezónní - dostupné opět na podzim Zvolte variantu
Možnosti doručení
489 Kč 589 Kč od 489 Kč
Dracéna, 50cm
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Dracena je známá také pod názvem Dračinec. Rostlina se vyskytuje hlavně v Africe, ale najdeme ji i v tropech Asie a Střední Ameriky. Dracaena Surculosa má tmavě zelené listy s několika žlutými skvrnami. Dračinec vypadá, díky pěkným stonkům, spíše jako bambus. Hodí se téměř do každého interiéru.

Dracaena Surculosa patří mezi lepší rostliny čistící vzduch. Díky svým čisticím vlastnostem zvyšuje hladinu kyslíku v domě. Pomáhá zlepšit také vlhkost vzduchu, takže budete mít méně problémů se suchým krkem nebo pokožkou. Ideální do obývacího pokoje, ložnice a kanceláře. Kvalita ovzduší, ve kterém žijeme, má velký význam pro naše zdraví. Život ve zdravém ovzduší nám přináší nejen lepší kondici, ale také vyšší produktivitu. Dracaena je skutečná čistička vzduchu, produkuje kyslík a čistí vzduch. A kdo by nechtěl mít doma nebo v kanceláři čistší vzduch!

Péče

Péče o dračinec není nijak náročná. Dračincům se velmi dobře daří při menším množství světla, protože jsou to skutečné stínomilné rostliny. Můžete ji bez obav umístit do polostínu.

Dračinec není náročný na zalévání. Pokojovou rostlinu zalévejte pouze tehdy, když je půda suchá. V létě k tomu dojde dříve než v zimě. V zimě se dračince obejdou bez vody i několik týdnů. Jednou za 4-6 týdnů je zálivka více než dostačující. V létě doporučujeme zalévat jednou za 2-3 týdny.

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Dracena
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
jedovaté: Ano
latinský název: Dracaena Surculosa
polostín: Ano
poznámka: Decorum
přesazování: každé 2 roky
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 12 cm
výška při doručení: 40 - 50 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: sporadicky, zalévat při vysušení zeminy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: