Dračinka 'Conga', 70cm

Neohodnoceno

Dračince se říká "rostlina pro štěstí" a existuje v mnoha odrůdách. Dodávají se se zelenými, červenými a růžovými listy s lemováním i bez lemování. Podívejte se na krásné květináče pro vaše pokojové rostliny.

Výška
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Sezónní - dostupné opět na podzim
Možnosti doručení
669 Kč
Dračinka 'Conga', 70cm
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Dračinka je okrasná rostlina tropického vzhledu. Původně pochází z tropických a subtropických oblastí Nového Zélandu.

Cordyline se říká "rostlina pro štěstí" a existuje v mnoha odrůdách. Dodávají se se zelenými, červenými a růžovými listy, které mají růžový okraj nebo jsou bez barevného okraje. Tato exotická pokojová rostlina podobná palmě pochází z Nového Zélandu a Brazílie. Dnes roste v mnoha dalších tropických oblastech, například v severovýchodní Austrálii, jihovýchodní Asii a na Filipínách.

V angličtině je rostlina známá především jako cabbage tree. Cordyline se dodává v různých tvarech a velikostech a je zajímavé ho kombinovat s řadou dalších rostlin v květináči nebo míse.

Péče

Snažte se dračinku umístit do polostínu nebo na světlé místo, kam nedopadá přímé sluneční světlo. Zdá se vám, že listy mají světlejší barvu? Pak je rostlina pravděpodobně na příliš světlém místě a měli byste ji přemístit na tmavší stanoviště. Dbejte na to, aby byla zemina v květináči vždy mírně vlhká, a pravidelně ji zalévejte malým množstvím vody. Předejdete tak hromadění vody v květináči, které by mohlo vést k hnilobě kořenů. Nakonec doporučíme rostlinu pravidelně postřikovat rozprašovačem. Rostlina tak bude vypadat co nejlépe a bude méně ohrožena škůdci.

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Dracena
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
jedovaté: Ano
latinský název: Cordyline fruticosa 'Conga'
polostín: Ano
poznámka: Decorum
přesazování: každé 2 roky
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 19 cm
výška při doručení: 60 - 70 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: 1×týden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: