Fíkus Microcarpa 'Ginseng', 40cm

Neohodnoceno

Této krásné pokojové bonsaji se také říká čínský fíkus. Rod Ficus patří do čeledi morušovníkovitých (Moraceae) a je jedním z nejoblíbenějších druhů bonsají pro začátečníky. Podívejte se na krásné květináče pro vaše pokojové rostliny.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Možnosti doručení
619 Kč
Fíkus Microcarpa 'Ginseng', 40cm
Neohodnoceno
8719666838286 v01
Novinka
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Této krásné pokojové bonsaji se také říká čínský fíkus.
Rod Ficus patří do čeledi morušovníkovitých (Moraceae) a je jedním z nejoblíbenějších druhů bonsají pro začátečníky. Počet existujících druhů fíkusů se odhaduje na 800 až 2000. Objevují se v tropických oblastech na všech kontinentech a jsou jako stvořené pro pěstování jako pokojové bonsaje. Fíkusy patří mezi druhy rostlin vhodné pro začátečníky. Skvěle se hodí do každého interiéru a navíc jsou velice odolné.

Designová rostlina roku

Svět fíkusových bonsaí je tak trochu jiný svět. Každý, kdo se s těmi to rostlinkami potká, si je doslova zamiluje. Je to druh zdravé závislosti. Bonsaje jsou známé svými typickými vlastnostmi. Skutečné designové rostliny. Zajímavě zkroucené kořeny mají úžasný tvar, který roste všemi možnými způsoby. S touto bonsají budete mít doma zaručeně rostlinu, kterou rozhodně nepřehlédnete!

Péče

Bonsai Ficus Ginseng je tropická rostlina a není mrazuvzdorná. Je to pokojová rostlina, která potřebuje světlé místo v domě. V létě může být i venku (na slunném místě). Nechte ho pomalu si navykat na jasné sluneční světlo venku. Dávejte také pozor na ostré sluneční paprsky, pokud jste ho nedávno prořezali.

Ficus Ginseng nesnáší zastínění a teploty pod 15 °C. Snažte se udržovat v okolí rostliny co nejvyšší vlhkost, například občasným postříkáním rostliny vodou.

Pokud vám u bonsaje Ficus Ginseng opadávají listy, může to mít různé příčiny. Obvykle je vaše bonsaj příliš tmavá, vzduch je příliš suchý (častěji mlžte) nebo nemá dostatek zálivky.

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Fíkus
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
jedovaté: Ano
latinský název: Ficus Microcarpa 'Ginseng'
polostín: Ano
přesazování: každé 2 roky
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 17 cm
výška při doručení: 30 - 40 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: zalévat při proschnutí zeminy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: