Fíkus Microcarpa Ginseng ve tvaru písmene S, 60cm

Neohodnoceno

Bonsaje jsou známé svými zvláštními vlastnostmi: jsou to opravdové designové rostliny. Zajímavě se vinoucí kořeny mají úžasný tvar, který roste všemi možnými způsoby. Podívejte se na krásné květináče pro vaše pokojové rostliny.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Možnosti doručení
1 799 Kč
Fíkus Microcarpa Ginseng ve tvaru písmene S, 60cm
Neohodnoceno
8719666849169 v01
Novinka
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Rod Ficus patří do čeledi morušovníkovitých (Moraceae) a je jedním z nejoblíbenějších druhů bonsají pro začátečníky. Počet existujících druhů fíkusů se odhaduje na 800 až 2000. Rostou v tropických oblastech na všech kontinentech a jsou vhodné pro pěstování jako pokojové bonsaje. Fíkusy naprosto ideální pro pěstitele začátečníky, protože je lze pěstovat v interiéru a jsou odolné a silné.

Designová rostlina roku

Svět bonsají fíkusů je svět sám pro sebe. Ti, kteří se jednou pustí do pěstování bonsají, se na něm často stávají závislými po zbytek života. Je to druh zdravé závislosti. Bonsaje jsou známé svými zvláštními vlastnostmi: jsou to opravdové designové rostliny. Zajímavě se vinoucí kořeny mají úžasný tvar, který roste všemi možnými způsoby. S touto bonsají budete mít doma zaručeně rostlinu, kterou rozhodně nepřehlédnete!

Péče

Fíkus Microcarpa Ginseng je tropická rostlina a není mrazuvzdorná. Jedná se o pokojovou rostlinu, která potřebuje světlé místo v domě, ale v létě může být i venku (na slunném místě). Nechte ho pomalu si zvykat na jasné sluneční světlo venku. Dávejte také pozor na ostré sluneční paprsky v případě, že jste fíkus nedávno prořezali. Fíkus Ginseng nesnáší zastínění a teploty pod 15 °C. Snažte se udržovat v okolí rostliny co nejvyšší vlhkost, například občasným orosením rostliny vodou.

Pokud vám u rostliny opadávají listy, může to mít různé příčiny. Obvykle je váš fíkus příliš tmavý, když je vzduch příliš suchý (častěji mlžte) nebo jste ho nedostatečně zalévali.

Kategorie: Fíkus
barva listů: zelená
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
latinský název: Moraceae Ficus Ginseng Microcarpa
období sklizně: 0
polostín: Ano
prořez: 0
přesazování: každé 2.roky
slunce: Ano
stálezelená: Ano
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 20 cm
výška při doručení: 50 - 60 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: méně, 1× 2 týdny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: