Filodendron 'Congo Apple', 75cm

Neohodnoceno

Philodendron 'Congo Apple' se vyznačuje velkými, lesklými listy, které jsou o něco špičatější než u Philodendron 'Imperial'. Congo Apple s velkými zelenými listy je v domě opravdovým poutačem. Podívejte se na krásné květináče pro vaše pokojové rostliny.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Možnosti doručení
819 Kč
Filodendron 'Congo Apple', 75cm
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Do čeledi filodendronů patří více než stovka druhů. Původně pochází z tropických lesů Ameriky a Karibiku. Je zde vlhko a rostliny žijí z malého přísunu světla, které dopadá mezi listy vysokých stromů. Proto nemají rády plné slunce v našich domech. Philodendron 'Congo Apple' se vyznačuje velkými, lesklými listy, které jsou o něco špičatější než u Philodendron Imperial.

Congo s velkými zelenými listy je v domě opravdovým poutačem.

Protože se filodendrony nejsou náročné na péči, jsou velmi oblíbené i v našich obývacích pokojích a kancelářích. Nenáročný filodendron je velmi všestranně použitelný pro umístění v interiéru a dodá vašemu domovu příjemný tropický nádech.
Název rostliny pochází z řeckého "philéo", což znamená "milovat", a "dendron", což znamená "strom"!

Péče

Dbejte na to, aby byla zemina v květináči vždy mírně vlhká. Rostlinu je lepší zalévat po troškách než po větším množství najednou. Pokud rostlina dostane příliš mnoho nebo příliš málo vody, dá vám určitě vědět. Když je vody příliš mnoho, listy žloutnou, a když je jí málo, listy hnědnou.
Protože filodendron obvykle roste pod korunami velkých stromů, je důležité, aby nebyl umístěn na přímém slunci. Místo s polostínem je vlastně dokonalé. Je to tedy ideální rostlina do tmavšího koutu.
Vyhýbejte se přímému slunečnímu záření, zejména jasnému slunečnímu světlu v odpoledních hodinách. Rostlina dobře snáší ranní a večerní slunce.

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Filodendron
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
jedovaté: Ano
latinský název: Philodendron 'Congo Apple'
polostín: Ano
poznámka: Decorum
přesazování: každé 2 roky
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 19 cm
výška při doručení: 65 - 75 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: 1x za týden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: