Filodendron 'Green Wonder', 100cm

Neohodnoceno

Filodenrdony původně pochází z tropických lesů Ameriky a Karibiku. Čeleď filodendronovitých čítá více než stovku druhů. Podívejte se na krásné květináče pro vaše pokojové rostliny.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
7.6.2024
Možnosti doručení
1 299 Kč
Filodendron 'Green Wonder', 100cm
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Filodenrdony původně pochází z tropických lesů Ameriky a Karibiku. Čeleď filodendronovitých čítá více než stovku druhů. Tuto čeleď rostlin pravděpodobně znáte díky módnímu názvu Monstera Deliciosa (neboli dírkovec).

Filodendron Green Wonder je velkolistá pokojová rostlina, která pochází z deštného pralesa v Jižní Americe. Nejlépe bude vypadat, když ji poskytnete dostatek prostoru. Po zakoupení se lesklé zelené listy ještě trochu rozšíří. Na dekorativním stonku mohou vyrůstat vzdušné kořeny, které získávají vlhkost a potravu ze vzduchu a jsou navíc velmi krásné na pohled. Tento zelený zázrak roste jako "plevel" a snadno se o něj pečuje. Protože je péče o filodendrony velmi snadná, jsou populární i v našich obývacích pokojích a kancelářích.

Název rostliny pochází z řeckého "philéo", což znamená "milovat", a "dendron", což znamená "strom"!

Péče

Péče

Dbejte na to, aby byla zemina v květináči vždy mírně vlhká. Rostlinu je lepší zalévat po troškách než po větším množství najednou. Pokud rostlina dostane příliš mnoho nebo příliš málo vody, dá vám určitě vědět. Když je vody příliš mnoho, listy žloutnou, a když je jí málo, listy hnědnou.

Protože filodendron obvykle roste pod korunami velkých stromů, je důležité, aby nebyl umístěn na přímém slunci. Místo s polostínem je vlastně dokonalé. Je to tedy ideální rostlina do tmavšího koutu.

Vyhýbejte se přímému slunečnímu záření, zejména jasnému slunečnímu světlu v odpoledních hodinách. Rostlina dobře snáší ranní a večerní slunce.

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Filodendron
barva listů: zelená
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
jedovaté: Ano
latinský název: Araceae Philodendron Green Wonder
polostín: Ano
přesazování: každé 2 roky
stálezelená: Ano
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 24 cm
výška při doručení: 90 - 100 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: 1× týden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: