Filodendron 'Red Emerald', 95cm

Neohodnoceno

Výrazný filodendron je dalším silným druhem filodenronua a nazývá se 'Red Emerald'. Rostlina má tenké vínově červené stonky, červené podpůrné listy a zelené lesklé listy. 'Red Emerald'je červená odrůda druhu Philodendron Erubescens a původně se jedná o tropickou rostlinu. Podívejte se na krásné květináče pro vaše pokojové rostliny.

Výška
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Sezónní - dostupné opět na podzim Sezónní - dostupné opět na podzim Zvolte variantu
Možnosti doručení
849 Kč
Filodendron 'Red Emerald', 95cm
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Původně rostlina pochází z tropických lesů Ameriky a Karibské oblasti. Do čeledi filodendronů patří více než stovka druhů. Tento nápadný filodendron je dalším silným druhem a nazývá se 'Red Emerald'. Rostlina má tenké vínově červené stonky, červené podpůrné listy a zelené lesklé listy. 'Red Emerald'je červená odrůda druhu Philodendron Erubescens a původně se jedná o tropickou rostlinu.

Přestože je filodendron tropická rostlina, velmi dobře se mu daří v obývacím pokoji. Nebude mu vadit ani poněkud tmavší místo v domě.
Filodendrony jsou původně popínavé rostliny, takže je v deštných pralesích můžete vidět všude, jak se šplhají po stromech a skalách.
Protože péče o filodendrony není nijak náročná, jsou velmi oblíbené i v našich obývacích pokojích a kancelářích.
Název rostliny pochází z řeckého "philéo", což znamená "milovat", a "dendron", což znamená "strom"!

Péče

Dbejte na to, aby byla zemina v květináči vždy mírně vlhká. Rostlinu je lepší zalévat po troškách než po větším množství najednou. Pokud rostlina dostane příliš mnoho nebo příliš málo vody, dá vám určitě vědět. Když je vody příliš mnoho, listy žloutnou, a když je jí málo, listy hnědnou.
Protože filodendron obvykle roste pod korunami velkých stromů, je důležité, aby nebyl umístěn na přímém slunci. Místo s polostínem je vlastně dokonalé. Je to tedy ideální rostlina do tmavšího koutu.
Vyhýbejte se přímému slunečnímu záření, zejména jasnému slunečnímu světlu v odpoledních hodinách. Rostlina dobře snáší ranní a večerní slunce.

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Filodendron
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
jedovaté: Ano
latinský název: Philodendron Erubescens 'Red Emerald'
polostín: Ano
poznámka: Decorum
přesazování: každé 2 roky
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 19 cm
výška při doručení: 85 - 95 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: 1x za týden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: