Filodendron Scandens, 25cm

Neohodnoceno

Philodendron Scandens není běžnou rostlinou, má nádherně velké listy, roste krásně a je nenáročný na péči. Protože je péče o filodendrony velmi snadná, jsou velmi oblíbené i v našich obývacích pokojích a kancelářích. Podívejte se na krásné květináče pro vaše pokojové rostliny.

Dostupnost Sezónní - dostupné opět na podzim
Možnosti doručení
169 Kč
Filodendron Scandens, 25cm
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Původně rostlina pochází z tropických lesů Ameriky a Karibské oblasti. Do čeledi filodendronů patří více než stovka druhů. Tuto čeleď rostlin pravděpodobně znáte z módního názvu Monstera Deliciosa.
Philodendron Scandens není běžnou rostlinou, má nádherně velké listy, roste krásně a je nenáročný na péči. Protože je péče o filodendrony velmi snadná, jsou velmi oblíbené i v našich obývacích pokojích a kancelářích.
Název rostliny pochází z řeckého "philéo", což znamená "milovat", a "dendron", což znamená "strom"!

Péče

Dbejte na to, aby byla zemina v květináči vždy mírně vlhká. Rostlinu je lepší zalévat po troškách než po větším množství najednou. Pokud rostlina dostane příliš mnoho nebo příliš málo vody, dá vám určitě vědět. Když je vody příliš mnoho, listy žloutnou, a když je jí málo, listy hnědnou.
Protože filodendron obvykle roste pod korunami velkých stromů, je důležité, aby nebyl umístěn na přímém slunci. Místo s polostínem je vlastně dokonalé. Je to tedy ideální rostlina do tmavšího koutu.
Vyhýbejte se přímému slunečnímu záření, zejména jasnému slunečnímu světlu v odpoledních hodinách. Rostlina dobře snáší ranní a večerní slunce.

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Filodendron
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
jedovaté: Ano
latinský název: Philodendron Scandens
polostín: Ano
poznámka: Decorum
přesazování: každé 2 roky
typ dodání produktu: pěstebním květináč
velikost květníku: 12 cm
výška při doručení: 15 - 25 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: 1x za týden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: