Filodendron Squamiferum, 100cm

Neohodnoceno

Rostlina pochází z tropických lesů Ameriky a Karibské oblasti. Do čeledi filodendronů patří více než stovka druhů. Philodendron Squamiferum má chlupaté, červeně zbarvené stonky, a proto je na něj zvláštní pohled. Podívejte se na krásné květináče pro vaše pokojové rostliny.

Dostupnost Sezónní - dostupné opět na podzim
Možnosti doručení
3 499 Kč
Filodendron Squamiferum, 100cm
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Rostlina pochází z tropických lesů Ameriky a Karibské oblasti. Do čeledi filodendronů patří více než stovka druhů. Philodendron Squamiferum má chlupaté, červeně zbarvené stonky, a proto je na něj zvláštní pohled.
Filodendrony jsou původně popínavé rostliny, takže je v deštných pralesích můžete vidět všude, jak se šplhají po stromech a skalách. Tato verze se dodává s bambusovými tyčemi, aby rostlina mohla růst vzhůru. Pokud se vám tato verze nelíbí, můžete tyčky odstranit a nechat listy rostliny volně viset nad květináčem.
Protože jsou filodendrony nenáročné na údržbu, jsou velmi oblíbené i v našich obývacích pokojích a kancelářích.
Název rostliny pochází z řeckého "philéo", což znamená "milovat", a "dendron", což znamená "strom"!


Péče
Dbejte na to, aby byla zemina v květináči vždy mírně vlhká. Rostlinu je lepší zalévat po troškách než po větším množství najednou. Pokud rostlina dostane příliš mnoho nebo příliš málo vody, dá vám určitě vědět. Když je vody příliš mnoho, listy žloutnou, a když je jí málo, listy hnědnou.
Protože filodendron obvykle roste pod korunami velkých stromů, je důležité, aby nebyl umístěn na přímém slunci. Místo s polostínem je vlastně dokonalé. Je to tedy ideální rostlina do tmavšího koutu.
Vyhýbejte se přímému slunečnímu záření, zejména jasnému slunečnímu světlu v odpoledních hodinách. Rostlina dobře snáší ranní a večerní slunce.


Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Filodendron
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
jedovaté: Ano
latinský název: Philodendron Squamiferum
polostín: Ano
poznámka: Decorum
přesazování: -
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 24 cm
výška při doručení: 90 - 100 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: 1x za týden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: