Kaktus Euphorbia Frankiana, 30cm

Neohodnoceno

Euphorbia lactea je sukulentní keř z čeledi pryšcovitých (Euphorbiaceae). Tento druh se vyskytuje na ostrově Srí Lanka a je to vzpřímeně rostoucí keř, který ve volné přírodě dosahuje výšky až 5 metrů. Podívejte se na krásné květináče pro vaše pokojové rostliny.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
519 Kč
Kaktus Euphorbia Frankiana, 30cm
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Euphorbia lactea je sukulentní keř z čeledi pryšcovitých (Euphorbiaceae). Tento druh se vyskytuje na ostrově Srí Lanka a je to vzpřímeně rostoucí keř, který ve volné přírodě dosahuje výšky až 5 metrů.

Kaktus (Euphorbia Cristata Frankiana) je krásný druh pryšce. Normální pryšec Euphorbia Lactea roste ve vzpřímené poloze s mnoha větvemi. Euphorbia Cristata Frankiana však ne. Tato odrůda roste v krásném hřebenovitém tvaru. Tvar hřebínku roste na každé rostlině zvlněným a náhodným způsobem a proto žádná rostlina není stejná. Není mnoho kaktusů s tak jedinečným vzhledem. Kromě tohoto nebývale elegantního tvaru je rostlina velmi nenáročná na údržbu. Ideální pro lidi, kteří nejsou často doma, a přesto chtějí mít před oknem jedinečnou a krásnou rostlinu.

Euphorbia Cristata Frankiana má krásnou šedozelenou barvu. Zelená barva se na těle rostliny střídá s bílozeleným vzorem. Na vrcholu hřebenů pryšce Euphorbia Cristata Lactea je patrný světle hnědý okraj. Zde také vyrůstají jeho malé kulaté listy.

Péče

Stejně jako většina kaktusů je i tento nenáročná pokojová rostlina. Před dalším zaléváním nechte zeminu v květináči vyschnout. Dobře snáší období sucha. V zimě potřebuje méně vody než v létě.

Euphorbia Cristata má ráda světlé místo a dává přednost plnému slunci.

Hnojivo: jednou měsíčně od května do září speciální hnojivo na kaktusy

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Ostatní
barva: 0
barva listů: zelená
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
latinský název: Euphorbiaceae Euphorbia Cristata Frankiana
období sklizně: 0
prořez: 0
přesazování: každé 2.roky
slunce: Ano
stálezelená: Ano
trny: Ano
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 12 cm
výška při doručení: 20 - 30 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: méně, 1×3 týdny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: