Kaktus Euphorbia Lactea, 30cm

Neohodnoceno

Kaktus Euphorbia lactea je sukulentní keř z čeledi pryšcovitých (Euphorbiaceae). Tento druh se vyskytuje na ostrově Srí Lanka a je to vzpřímeně rostoucí keř, který ve volné přírodě dosahuje výšky až 5 metrů. Podívejte se na krásné květináče pro vaše pokojové rostliny.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
519 Kč
Kaktus Euphorbia Lactea, 30cm
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Kaktus Euphorbia lactea je sukulentní keř z čeledi pryšcovitých (Euphorbiaceae). Tento druh se vyskytuje na ostrově Srí Lanka a je to vzpřímeně rostoucí keř, který ve volné přírodě dosahuje výšky až 5 metrů.

Kaktus Cristata Lactea je krásný druh pryšce. Normální pryšec Euphorbia Lactea roste ve vzpřímené poloze s mnoha větvemi. Euphorbia Cristata Lacte je jiný. Tato odrůda roste v krásném hřebenovitém tvaru. Tvar hřebínku roste na každé rostlině zvlněným a náhodným způsobem a proto žádná rostlina není stejná. Není mnoho kaktusů s tak jedinečným vzhledem. Kromě tohoto nebývale elegantního tvaru je rostlina velmi nenáročná na údržbu. Ideální pro lidi, kteří nejsou často doma, a přesto chtějí mít před oknem jedinečnou a krásnou rostlinu.

Euphorbia Cristata Lactea má zajímavou šedozelenou barvu. Zelená barva se střídá s bílozeleným vzorem na těle rostliny. Na vrcholu hřebenů kaktusu Euphorbia Cristata Lactea je patrný světle hnědý okraj. Zde také vyrůstají jeho malé kulaté listy. Pro svůj kaktus najděte hezké slunné místo.

Péče

Stejně jako většina kaktusů je i tento nenáročná pokojová rostlina. Před dalším zaléváním nechte zeminu v květináči vyschnout. Dobře snáší období sucha. V zimě potřebuje méně vody než v létě.

Euphorbia Cristata má ráda světlé místo a dává přednost plnému slunci.

Hnojivo: jednou měsíčně od května do září speciální hnojivo na kaktusy

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Ostatní
barva: 0
barva listů: růžová
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
latinský název: Euphorbiaceae Euphorbia Cristata Lactea
období sklizně: 0
prořez: 0
přesazování: každé 2.roky
slunce: Ano
stálezelená: Ano
trny: Ano
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 12 cm
výška při doručení: 20 - 30 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: méně, 1× 2 týdny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: