Kalanchoe Thyrsiflora, 30cm

Neohodnoceno

Kalanchoe thyrsiflora je rostlina poměrně robustní. V jihoafrické domovině (Kapsko, Transvaal) dorůstá výšky až 60cm.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
479 Kč
Kalanchoe Thyrsiflora, 30cm
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Kalanchoe thyrsiflora je rostlina poměrně robustní. V jihoafrické domovině (Kapsko, Transvaal) dorůstá výšky až 60cm. Světle zelené zbarvení listů i s jejich červenými okraji je dokonale zamaskováno pod silnou vrstvou vosku, kterou je pokryt i poměrně tlustý stonek. Pro ty, kdo rádi zalévají pokojové rostliny jen občas a mají rádi robustní rostliny, je Kalanchoe dobrou volbou.Péče

Kalanchoe thyrsiflora má ráda velmi slunné místo. Čím více slunečního světla se jí dostane, tím červenější odstín mají její husté, masité listy. Ten pěkně kontrastuje s jinak šedozelenou barvou listů. Časem rostlina vytvoří růžici a naroste do výšky. Suchý vzduch této rostlině nevadí, proto ji není problém umístit v blízkosti topení. Na okenním parapetu nad radiátorem také není problém. Rostlinu každou chvíli otáčejte, aby nerostla směrem do jedné strany.

Tento sukulent ukládá vodu do listů, takže jeho potřeba vody je nízká. V letních měsících je žádoucí zalévat jednou za dva týdny a v zimních měsících jednou za měsíc. Vyvarujte se zalévání samotných listů, ale zalévejte je na půdu. Po navlhčení dočasně zmizí práškovitý vzhled šedobílých listů. Jediný způsob, jak této rostlince sutečně uškodíte, je přílišné zalévání. Pokud rostlinu necháte příliš dlouho mokrou, uschne.

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Ostatní
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
jedovaté: Ano
latinský název: Kalanchoë Thyrsiflora
polostín: Ano
přesazování: každé 2 roky
slunce: Ano
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 14 cm
vhodné pro zvířata: Ano
výška při doručení: 20 - 30 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: 1 × 3 týdny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: