Kalatea 'Mauiqueen', 70cm

Neohodnoceno

Výrazná a jedinečná rostlina. To je kalatea! Svými krásnými listy je kalatea skutečně okouzlujícím doplňkemkaždého interiéru. Kalatea pochází z džungle amazonské oblasti v Jižní Americe. Tato oblíbená pokojová rostlina se pěstuje v různých tvarech a velikostech. Podívejte se na krásné květináče pro vaše pokojové rostliny.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Možnosti doručení
549 Kč
Kalatea 'Mauiqueen', 70cm
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Houževnatá, jedinečná a doslova dechberoucí. To je kalatea! Svými krásnými listy je kalatea skutečně okouzlujícím doplňkem vašeho interiéru.

Kalatea pochází z džungle amazonské oblasti v Jižní Americe. Tato oblíbená pokojová rostlina se pěstuje v různých tvarech a velikostech. Jistě budete okouzleni listy, které jsou zvlněné, žebrované, kulaté, špičaté nebo oválné a mají nejkrásnější vzory. Kalatea má však ještě jednu zvláštní vlastnost: řídí se rytmem přírody. Jakmile do místnosti pronikne ranní světlo, krásné listy se rozvinou, aby zachytily světlo, a večer se zase zabalí. Slyšíte to?

Péče

Dostatek světla, ale ne na ostrém slunci. Ideální teplota 15 - 23 °C. Udržujte půdu vlhkou, nesmí vyschnout. Dvakrát měsíčně je rostlinu osprchujte. Vhodné pro všechny obytné prostory. Vyhněte se místnostem, kde je průvan.

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Calathea
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
latinský název: Calathea 'Mauiqueen'
polostín: Ano
poznámka: Decorum
přesazování: každé 2 roky
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 17 cm
výška při doručení: 60 - 70 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: 1x za týden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: