Kalatea 'Network', 65cm

Neohodnoceno

Houževnatá, jedinečná a doslova dech beroucí. To je kalatea! Díky svým listům je kalatea skutečným doplňkem do vašeho interiéru. Má krásné listy se světle zelenými drobnými skvrnami. Podívejte se na krásné květináče pro vaše pokojové rostliny.

Výška
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Sezónní - dostupné opět na podzim Sezónní - dostupné opět na podzim Zvolte variantu
Možnosti doručení
439 Kč 719 Kč od 439 Kč
Kalatea 'Network', 65cm
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Houževnatá, jedinečná a doslova dech beroucí. To je kalatea! Díky svým listům je kalatea skutečným doplňkem do vašeho interiéru. Má krásné listy se světle zelenými drobnými skvrnami, které rozhodně najdou své místo ve vašem domově.

Péče

Calathea pochází z tropické Střední a Jižní Ameriky, kde roste mezi stromy. Z tohoto důvodu není rostlina zvyklá na přímé sluneční paprsky. Proto dává přednost světlému místu mimo dosah slunce. Kalateu umístěte od jara do podzimu do polostínu. V zimě můžete rostlinu přemístit na světlé místo mimo přímé sluneční záření. Dbejte také na to, abyste rostlinu neumístili do blízkosti radiátoru, protože tam je poměrně nízká vlhkost. Ideální je teplota 15 - 23 °C.


Pravidelně rostlinu zalévejte menším množstvím vody, aby byla zemina v květináči stále vlhká, ale na dně květináče nezůstávala vrstva vody. V zimě potřebuje rostlina méně vody. Pravidelným mlžením listů postřikovačem udržujte vlhkost vzduchu. Tím se snižuje možnost opadávání listů, zakrslosti a poklesu stonků. Listy Vaši kalatey klesají nebo se kroutí? Pak má rostlina příliš málo vody a měli byste ji zalévat častěji.

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Calathea
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
latinský název: Calathea Musaica 'Network'
polostín: Ano
poznámka: Decorum
přesazování: každé 2 roky
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 17 cm
výška při doručení: 50 - 60 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: 1x za týden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: