Kalatea Stromanthe 'Triostar', 80cm

Neohodnoceno

Houževnatá, jedinečná a doslova dechberoucí. To je kalatea! Díky svým listům je kalatea skutečným doplňkem do vašeho interiéru. Calathea Stromanthe 'Triostar' je krásná rostlina s jedinečným vzhledem a velkými listy se světle růžovými pruhy na listech. Podívejte se na krásné květináče pro vaše pokojové rostliny.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
7.6.2024
Možnosti doručení
789 Kč
Kalatea Stromanthe 'Triostar', 80cm
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Houževnatá, jedinečná a doslova dech beroucí. To je kalatea! Díky svým listům je kalatea skutečným doplňkem do vašeho interiéru. Calathea Stromanthe 'Triostar' je krásná rostlina s jedinečným vzhledem a velkými listy se světle růžovými pruhy na listech, které se střídají se zelenou barvou.

Péče

Kalatea pochází z tropické Střední a Jižní Ameriky, kde roste mezi stromy. Z tohoto důvodu není rostlina zvyklá na přímé sluneční paprsky. Proto dává přednost světlému místu mimo dosah slunce. Kalateu umístěte od jara do podzimu do polostínu. V zimě můžete rostlinu přemístit na světlé místo mimo přímé sluneční záření. Dbejte také na to, abyste rostlinu neumístili do blízkosti radiátoru, protože tam je poměrně nízká vlhkost.

Pravidelně rostlinu zalévejte menším množstvím vody, aby byla zemina v květináči stále vlhká, ale na dně květináče nezůstávala vrstva vody. V zimě potřebuje rostlina méně vody. Pravidelným mlžením listů postřikovačem udržujte vlhkost vzduchu. Tím se snižuje možnost opadávání listů, zakrslosti a poklesu stonků. Listy Vaši kalatey klesají nebo se kroutí? Pak má rostlina příliš málo vody a měli byste ji zalévat častěji.

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Calathea
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
latinský název: Calathea Stromanthe Sanguinea 'Triostar'
polostín: Ano
poznámka: Decorum
přesazování: každé 2 roky
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 19 cm
výška při doručení: 70 - 80 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: 1x za týden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: