Klusie 'Princess', 35cm

Neohodnoceno

Clusia Rosea 'Princess' je speciální zelená pokojová rostlina. Na první pohled vypadá jako obyčejná rostlina, ale klusie je jednou z nejlepších čističek vzduchu. Podívejte se na krásné květináče pro vaše pokojové rostliny.

Výška
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Možnosti doručení
319 Kč
Klusie 'Princess', 35cm
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Clusia patří do čeledi Clusiaceae a pochází z deštných pralesů Karibiku, Spojených států a Jižní Ameriky. Zajímavostí je, že ve svém přirozeném prostředí může dorůst až do výšky 25 metrů!
Na listech dokáže vytvořit kresby, které zůstanou viditelné po velmi dlouhou dobu. V tropických zemích se listy často popisují, lidé do nich vyrývají jména blízkých nebo se na ně kreslí.

Clusia Rosea 'Princess' je speciální zelená pokojová rostlina. Na první pohled vypadá jako obyčejná rostlina, ale klusie je jednou z nejlepších čističek vzduchu. V dnešní době jsou domy, kanceláře a školy velmi dobře izolovány. Výhodou je určitě úspora energie, ale nevýhodou je čistota ovzduší. V ovzduší zůstává mnoho odpadních látek. Látky, které nevidíte, ale které nepozorovaně útočí na vaše tělo. Často je neprávem opomíjeno řešení, které pro nás má příroda! Rostliny čistí vzduch. Vědecký výzkum prokázal, že Clusia je skutečný zelený ochránce! Neutralizuje škodlivé látky tím, že je absorbuje a rozkládá ve svých kořenech. Klusie zlepšuje ovzduší přeměnou CO² na kyslík. Díky regulaci odpařování také zlepšuje vlhkost vzduchu. Snižuje stres a vytváří dobrou atmosféru!
Je to velmi silná a na péči nenáročná pokojová rostlina, které se daří v různých podmínkách. Robustní, ale půvabná pokojová rostlina, která snadno odolává!

Péče

Nejlépe vlhkou půdou, zalévejte jednou týdně a zabraňte vysychání kořenového balu. Pokud má substrát tmavě hnědou barvu vše je v pořádku. Pokud je substrát až černý, je zemina moc mokrá.
V zimě můžete zálivku zmírnit. Vysoká vlhkost není příliš důležitá, protože její listy mají silný, kožovitý povrch.

Klusie 'Princess' je atraktivní rostlina pro ty, kteří mají rádi pohodlí! Nejlépe se vyvíjí ve vytápěném obývacím pokoji při teplotě nejméně 16 stupňů. Umístěte ji na světlé místo bez přímého slunečního záření. Může dobře růst i na poněkud stinnějším místě, jednoduše se přizpůsobí.

Pozor! Každá rostlina má od přírody jiný tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška zahrnuje i květináč

Kategorie: Ostatní
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
jedovaté: Ano
latinský název: Clusia Rosea Princess
polostín: Ano
přesazování: každé 2 roky
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 12 cm
výška při doručení: 25 - 35 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: 1x za týden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: