Kolekce rostlin atraktivní pro motýly a včely, 9ks

10 hodnocení

Zaručený magnet, který přitáhne pozornost motýlů a včel široko daleko. 9 rostlinek, trvalek, které jsou nejen atraktivní svým vzhledem, ale některé mají dokonce léčivé vlastnosti.

Dostupnost Sezónní - dostupné opět na podzim
Možnosti doručení
299 Kč
Kolekce rostlin atraktivní pro motýly a včely, 9ks
10 hodnocení
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost
4,0 10 hodnocení

Zaručený magnet, který přitáhne pozornost motýlů a včel široko daleko. 9 rostlinek, trvalek, které jsou nejen atraktivní svým vzhledem, ale některé mají dokonce léčivé vlastnosti. Třapatka nachová neboli echinacea se používá jako bylinka, která podporuje přirozenou obranyschopnost. Příznivě působí také na funkci dýchacího systému.

Kolekce obsahuje:

3× Janeba drsná (Heliopsis helianthoides). Janeba se hodí do trvalkových záhonů, vysazuje se po větších skupinách. Květy se hodí k řezu, ve váze vydrží dlouho pěkné. Má žluté květy a dorůstá výšky 1 - 1,5 metru. Kvete od června do září.

3× Třapatka nachová (Echinacaea purpura) - Předností třapatky je mimořádně dlouhá doba kvetení u většiny odrůd, a to od června až do září jemná fialovo růžová barva. Dorůstá výšky až 1 metr.

3× Orlíček alpský (Aquilegia alpina ). Orlíček se hodí do skupin trvalek, mezi keře a pod stromy, ale vynikne také jako solitéra na záhoně. Má krásné modro fialové květy a dorůstá výšky 0,4 - 0,8 metru. Kvete v květnu a červnu.

Kategorie: Ostatní
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
polostín: Ano
slunce: Ano
stanoviště: ven

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: