Banánovník, 110cm

Neohodnoceno

Musa Dwarf Cavendish, známý také jako okrasný banán nebo banánovník, je velmi oblíbený. Rychle rostoucí rostlina se vyznačuje zelenými, rozevlátými listy, na kterých je vidět krásný modrý opar a fialově červené skvrny. Podívejte se na krásné květináče pro vaše pokojové rostliny.

Výška
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
26.4.2024
Možnosti doručení
919 Kč
Banánovník, 110cm
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Musa Dwarf Cavendish, známý také jako "okrasný banán" nebo "banánovník", je velmi oblíbený. Původně pochází z jihovýchodní Asie a Austrálie, ale dnes se banánovník pěstuje na mnoha tropických místech.

Rychle rostoucí rostlina se vyznačuje zelenými, rozevlátými listy, na kterých je vidět krásný modrý opar a fialově červené skvrny. Tato tropická rostlina patří do čeledi Musaceae a potřebuje velmi vlhký vzduch a teplé místo s dostatkem světla po celý rok. Starší rostliny lze umístit i na plné slunce. Během horkého léta může být Musa umístěna venku, ale vyhněte se ostrému slunečnímu světlu během polední části dne. Rostlinu umístěte na chráněné místo, protože příliš silný vítr může potrhat její listy.

Péče

Banánovník umístěte na světlé nebo i slunné stanoviště. V zimě můžete rostlinu umístit na plné slunce, ale v létě je lepší ji přemístit na světlé místo (mimo přímé sluneční světlo). Horké polední slunce může způsobit popálení listů.
Banánovník se skládá z 80 % z vody, a proto potřebuje hodně vody. Dbejte na to, aby byla půda neustále vlhká, a pravidelně ji zalévejte malým množstvím vody. Tím také předejdete tomu, že bude rostlina stát ve vodě, což by vedlo k uhnívání. Pokud má nema Musa dostatek vody, její listy začnou opadávat. Vzhledem ke svému tropickému původu potřebuje banánovník vysokou vlhkost vzduchu. Tento stav můžete udržovat pravidelným postřikem rostlin z rozprašovače.

Pozor! Každá rostlina má od přírody jiný tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška zahrnuje i květináč.

Kategorie: Ostatní
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
latinský název: Musa Dwarf Cavendish
poznámka: Decorum
přesazování: každé 2 roky
slunce: Ano
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 21 cm
výška při doručení: 100 - 121 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: 2× týden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: