Trvalky: Základ vašeho exteriéru

Trvalky jsou rostliny, které každý rok znovu vykvetou, proto je na zahradě ponecháváme po celý rok. Jejich květy, listy a větve mohou odumřít, ale rostlina na jaře opět obrazí. Některé rostliny potřebují prořezat na podzim, jiné před jarem.

Trvalky také nabízíme ve formě holých kořenů, u kterých jsou kořeny obnažené. To znamená, že rostlina již jeden rok kvetla a sklízí se v období nečinnosti. Díky tomu jsou kořeny této rostliny mimořádně silné, takže tyto rostliny znovu vykvetou příští rok v létě po vysazení na zahradě. Na webových stránkách Horteka.cz nabízíme širokou škálu rostlin s obnaženými kořeny.

Pokud pro svou zahradu hledáte trvalky, nezapomeňte se podívat na náš následující nejlepší výběr:

  • Pivoňky jsou u zahrádkářských nadšenců oblíbené. Červené, růžové, fialové i bílé, zkombinujte je všechny a proměňte svou zahradu na jednu velkou slavnost. Naše pivoňky jsou mimořádně velké, takže vám budou dělat ještě větší radost.
  • Kalokvět africký, neboli Agapanthus, vnese do vaší zahrady, terasy nebo na balkón nádech Afriky. Naše modrobílá kombinace vypadá dokonale například v okrasném květináči. Kalokvět africký kvete od července do září, je odolný a roste každý rok.
  • Vypěstujte si vlastní jahody s jahodníkem ‚Delizzimo‘ ‘. Jeho plody jsou proslulé svou sladkou chutí a rostlina je vhodná pro umístění v zahradě či v květináči na terase nebo balkónu. Když v květnu nebo červnu skončí období kvetení, jednoduše posbírejte jahody a užívejte si jejich fantastickou chuť.

Na www.horteka.cz nabízíme spoustu dalších trvalek, stačí si je objednat online a my je doručíme až k vám domů. Podívejte se na naši širokou nabídku na našich webových stránkách.

Prohlédněte si náš sortiment trvalek