Orchidej Dendrobium Nobile 'Kumiko', 2 výhonky, 55cm

Neohodnoceno

Dendrobium nobile kvete úplně jinak než ostatní orchideje. V paždí listů se tvoří shluky několika květů. Barvy jsou různé, od zcela bílé přes růžovou a fialovou až po jejich kombinace. Podívejte se na krásné květináče pro vaše pokojové rostliny.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
949 Kč
Orchidej Dendrobium Nobile 'Kumiko', 2 výhonky, 55cm
Neohodnoceno
8719667605061 v01
Novinka
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Dendron znamená řecky strom a bios znamená život. Z toho vyplývá, že dendrobium roste na stromě. Tato orchidej pochází z jihovýchodní Asie, Himálaje, Malajsie, jižní Číny a Japonska. Dendrobium nobile kvete úplně jinak než ostatní orchideje. V paždí listů se tvoří shluky několika květů. Barvy jsou různé, od zcela bílé přes růžovou a fialovou až po jejich kombinace. Existují také žluté a oranžové odrůdy. Dendrobium Nobile Kumiko má bílý květ s růžovým nádechem na vnější straně květu.

Poté, co rostlinu obdržíte, pěstební nádobu ponořte na 10 minut do vlažné vody a nechte ji dobře vytéct. Poté, co rostlinu obdržíte, pěstební nádobu ponořte na 10 minut do vlažné vody a nechte ji dobře vytéct. Během růstu rostliny přidávejte jednou za měsíc do vody trochu speciální výživy pro orchideje. Dendrodia mají rádi světlo. To platí i pro Dendrobium nobile. Této orchideji se velmi dobře daří při pokojové teplotě. Tedy kolem 18 až 22 stupňů Celsia. Po odkvětu stonek sám opadá. Rostlinu uložte na chladné místo (ale na světle), kde je v zimě chladněji. Například ve volném pokoji, kde je topení vypnuté. Zalévejte rostlinu méně než obvykle (například jednou za dva týdny). Rostlina vytvoří nové výhony, a když jsou plně vyvinuté, může na nich začít kvést.

Dendrodium má rádo světlé místo, ale ne na přímém slunci.

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Orchidej
barva: růžová, bílá
barva listů: zelená
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
latinský název: Orchidaceae Dendrobium Nobile Kumiko
období květu: celoročně
polostín: Ano
přesazování: každé 2 roky
slunce: Ano
stálezelená: Ano
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 12 cm
výška při doručení: 55 cm
zavlažování: 1×týden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: