Palicha jemná, 100cm

Neohodnoceno

Palicha jemná je také známá jako palma s rybím ocasem nebo palma s ploutvemi. Uvedené názvy jsou odůvodněny abnormálními listy připomínajícími rybí ocas. Tyto palmy se vyskytují v tropech po celém světě. Podívejte se na krásné květináče pro vaše pokojové rostliny.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Možnosti doručení
1 099 Kč
Palicha jemná, 100cm
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Palicha jemná je také známá jako palma s rybím ocasem nebo palma s ploutvemi. Uvedené názvy jsou odůvodněny abnormálními listy připomínajícími rybí ocas. Tyto palmy se vyskytují v tropech po celém světě. Ve volné přírodě mohou tyto rostliny dorůst až do výšky 12 metrů, ale vzhledem k pomalému růstu v obývacím pokoji této výšky nedosáhnou. Palicha jemná je vhodná do kanceláří, protože ji lze umístit do tmavých prostor.

Péče

Stejně jako ostatní palmy potřebuje Palicha jemná trvale vlhkou půdu. Dbejte na to, aby však kořeny nestály v mokré půdě. To znamená, že na dně květináče by se neměla tvořit žádná vrstva vody. Proto byste ji měli zalévat pravidelně, například jednou za pět dní v létě a jednou za čtrnáct dní v zimě.

Palicha jemná se hodí na tmavé nebo stinné místo. Stejně jako všechny ostatní pokojové rostliny však i palicha potřebuje sluneční světlo. Stagnuje růst nebo rostlina vytváří málo čerstvých listů? Přesuňte ji o metr blíže k oknu. Žloutnou listy nebo rostlina světlá? Přesuňte ji metr od okna. Dbejte na to, aby na ně dopadaly maximálně tři hodiny přímého slunečního světla. Díky tomu si zachovává svou tmavě zelenou barvu.

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Ostatní
barva listů: zelená
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
latinský název: Arecaceae Caryota Mitis
polostín: Ano
přesazování: každé 2 roky
stálezelená: Ano
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 21 cm
vhodné pro zvířata: Ano
výška při doručení: 100 - 110 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: 1× týden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: