Palma areková, 90cm

Neohodnoceno

Palma areková patří k rychleji rostoucím druhům a skládá se z několika rákosovitých stonků s krásnými jasně zelenými zpeřenými listy. Charakteristickým znakem rostliny jsou její dlouhé, úzké a špičaté listy. Podívejte se na krásné květináče pro vaše pokojové rostliny.

Výška
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Sezónní - dostupné opět na podzim Sezónní - dostupné opět na podzim Sezónní - dostupné opět na podzim Zvolte variantu
Možnosti doručení
439 Kč 569 Kč 1 299 Kč od 439 Kč
Palma areková, 90cm
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Dypsis Lutescens je latinský název pro areku. Běžně se jí také říká zlatá palma nebo palma areková. Patří do čeledi palmovitých (Arecaceae). Areka pochází z Madagaskaru. V současné době se areka vyskytuje v mnoha tropických a subtropických oblastech po celém světě a je velmi oblíbenou pokojovou rostlinou.
Palma areková patří k rychleji rostoucím druhům a skládá se z několika rákosovitých stonků s krásnými jasně zelenými zpeřenými listy. Charakteristickým znakem rostliny jsou její dlouhé, úzké a špičaté listy. Areka se proto krásně vyjímá v každém interiéru.

Silná čistička vzduchu
Kvalita ovzduší, ve kterém žijeme, má velký význam pro naše zdraví, kondici a pohodu. To se netýká jen vzduchu venku, ale také vzduchu v místnostech, kde trávíme velkou část svého života: v obývacím pokoji, kanceláři a ve škole. Kvalitu vzduchu v těchto místnostech nám snižují chemické látky, které se uvolňují nejen z nábytku, oděvů, koberců, stěn, barev, tiskáren atd., ale také z lidí samotných. Rozsáhlý vědecký výzkum NASA a společnosti Phytagoras prokázal, že rostliny Air So Pure jsou lepší než jiné rostliny v pohlcování těchto látek ze vzduchu, a tím i v jeho čištění.
Tyto vědecké studie prokázaly, že rostliny Air So Pure jsou mimo jiné vhodné pro paměť a koncentraci. Pomáhají také proti únavě a s rostlinami kolem sebe jste produktivnější.

Péče

Areka má ráda světlé místo, ale přímé sluneční světlo jí vadí. Doporučuje se zalévat průměrně jednou týdně. Dávejte pozor, abyste ji příliš nezalévali, protože stejně jako většina zelených rostlin, ani palma areková nemá ráda "mokré nohy".

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Palma
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
latinský název: Dypsis Lutescens
polostín: Ano
poznámka: Air so pure
přesazování: každé 2 roky
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 17 cm
výška při doručení: 80 - 90 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: 1x za týden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: