Palma horská, 40cm

Neohodnoceno

Horská palma je ideální rostlina pro ty, kteří mají k dispozici menší obytný prostor. Nádherná rostlina, která svým jedinečným tvarem promění každý prostor v malý kousek ráje.

Výška
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost Sezónní - dostupné opět na podzim
Možnosti doručení
279 Kč
Palma horská, 40cm
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Chamaedorea je palma z Mexika, která zůstává malá vzrůstem. "Chamai" znamená na zemi a "Dorea" znamená dar. Běžný název je mexická trpasličí palma nebo horská palma. Palmy rodu Chamaedorea patří do čeledi Arecaceae nebo Palmea.

Mexická zakrslá palma je ideální pro ty, kteří mají k dispozici menší obytný prostor. Nádherná rostlina, která svým jedinečným tvarem promění každý prostor v malý kousek ráje.

Péče

Pro tuto rostlinu je nejlepší světlé stanoviště bez přímého slunce. Pokud je vystavena přílišnému slunci, její listy žloutnou. Pokud je příliš tmavá, její růst se pod velkým množstvím slunce zastaví. Nejlépe ji umístěte blízko okna, ale bez přímého slunečního záření. Pokud listy světlají nebo žloutnou, je potřeba palmu přemístit na stinnější místo. Přesuňte ji zhruba metr od okna.

Téměř pro všechny rostliny je zalévání důležitou součástí prosperity a růstu. Mexická horská palma rozhodně není výjimkou! Horská palma by neměla stát v suché půdě, ale zároveň dejte pozor na to, aby kořeny nestály ve vodě. Pravidelně proto zalévejte malým množstvím vody. V létě se doporučuje zalévat jednou za 4 dny, v zimě jednou za 10 dní.

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Palma
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
latinský název: Arecaceae Chamaedorea Elegans
polostín: Ano
přesazování: každé 2 roky
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 12 cm
výška při doručení: 30 - 40 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: 1x za týden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: