Pepřinec 'Raindrop', 30cm

Neohodnoceno

Pepřinec 'Raindrop' je malá pokojová rostlina, která obvykle dorůstá do výšky 30 cm. Tlusté listy jsou lesklé a tvarem připomínají macešku. Podívejte se na krásné květináče pro vaše pokojové rostliny.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
7.6.2024
Možnosti doručení
269 Kč
Pepřinec 'Raindrop', 30cm
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Pepřinec 'Raindrop', neboli Peperomia Polybotrya, je malá pokojová rostlina, která obvykle dorůstá do výšky 30 cm. Tlusté listy jsou lesklé a tvarem připomínají macešku. Rozdíl je v tom, že pepřinec má na konci listu špičku. Proto se této rostlině přezdívá kapka deště.

Stejně jako mnoho dalších druhů rodu Peperomia pochází i Polybotrya z tropických oblastí Jižní Ameriky. Pochází mimo jiné z Peru a Kolumbie.

Pepřinec 'Raindrop' je silná rostlina, která není náročná na péči. Pokud se oni budete patřičně starat, což není náročné, vydrží tato rostlina opravdu dlouho.

Péče

Tato rostlina pochází z tropických deštných pralesů. Roste na zemi, ve stínu vyšších rostlin a stromů. Pepřinec 'Raindrop' je zvyklý na dostatek, ale nikdy se k němu nedostanou přímé sluneční paprsky.

Pro optimální vývoj rostliny je ideální napodobit její přirození prostředí. Umístěte rostlinu na místo, kde bude mít hodně světla, ale ne na přímém slunci. Pepřinec to nesnese. V opačném případě hrozí, že se listy spálí. A to by byla škoda!

Záleží také na fázi dne, polední slunce by bylo devastační, ale pokud má vaše rostlina ráno přísun slunečních paprsků, není to problém.

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Ostatní
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
jedovaté: Ano
latinský název: Peperomia Polybotrya
polostín: Ano
přesazování: každé 2 roky
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 12 cm
výška při doručení: 20 - 30 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: 1×týden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: