PlantGrow 100% BIO hnojivo na citrusy a olivovníky 0,5 l

Neohodnoceno

Oceněné tekuté přírodní hnojivo PlantGrow na citrusy a olivovníky vzniká jedinečným a ekologicky šetrným přírodním procesem zvaným anaerobní rozklad. Tekuté hnojivo PlantGrow se vyrábí výhradně z rostlin.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
259 Kč
PlantGrow 100% BIO hnojivo na citrusy a olivovníky 0,5 l
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Oceněné tekuté přírodní hnojivo PlantGrow na citrusy a olivovníky vzniká jedinečným a ekologicky šetrným přírodním procesem zvaným anaerobní rozklad. Hnojivo PlantGrow se vyrábí výhradně z rostlin. Poskytuje rostlinám kvalitní tekutou výživu, která obsahuje nezbytné půdní mikroby zajišťující zdravý a udržitelný růst květin, rostlin, ovoce a zeleniny a trvale přináší vynikající výsledky. Vyrábí se z rostlin pro rostliny. 100% bez chemických látek a poskytuje základní složky pro udržení bohaté a výživné půdy čistě přírodním způsobem. PlantGrow je "příroda v láhvi". Ideální produkt pro všechna pěstitelská prostředí včetně veganských a ekologických. *Organické hnojivo schválené Soil Association*.

Tekuté přírodní hnojivo PlantGrow lze používat po celý rok nacitrusy a olivovníky. Tekuté přírodní hnojivo PlantGrow lze jednoduše naředit s vodou v konvici připravenou na zalévání.

Hnojivo PlantGrow lze aplikovat opakovaně v pravidelných intervalech.

Objem 0,5 litru.

Před použitím dobře protřepejte. Tekuté přírodní hnojivo PlantGrow nařeďte podle níže uvedených doporučení. Pro dosažení nejlepších výsledků zalévejte přímo kolem základny rostlin.

Kategorie: Hnojiva
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: