PlantGrow - obohacovač půdy 2,5 l

Neohodnoceno

PlantGrow, přípravek na obohacení a posílení půdy, lze použít ve všech částech zahrady a vrací rostlinám je to dobré, co potřebují.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
499 Kč
PlantGrow - obohacovač půdy 2,5 l
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

PlantGrow, přípravek na obohacení a posílení půdy, lze použít ve všech částech zahrady a vrací rostlinám je to dobré, co potřebují. Jednoduše přidejte Plantbooster kolem okolo základny rostlinky nebo ho vmíchejte do zeminy v květináči. Organický přípravek Plantbooster od společnosti PlantGrow dodá rostlinám výživu, obohatí půdu a lépe udržuje vláhu.

Plantbooster od společnosti Plantgrow se vyrábí pomocí jedinečného a ekologického přírodního procesu zvaného anaerobní digesce. Plantgrow Plantbooster je vyroben z rostlin a pro rostliny, je 100% bez chemických látek a poskytuje základní složky pro udržení bohaté a výživné půdy čistě přírodní cestou. Ideální pro ekologické nebo dokonce veganské pěstování a zahradničení.

Použití možné pro všechny pokojové rostliny, zahradní rostliny a cibuloviny v květináčích, truhlících, závěsných koších i ve volné půdě. Lze použít po celý rok.

Objend 2,5 litrů.

Jedinečné vlastnosti:

100% přírodní.

100% organický.

100% veganský.

Šetrné k životnímu prostředí.

Bez syntetických látek.


Kategorie: Hnojiva
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: