PlantGrow - Přírodní ochrana proti slimákům a hlemýžďům, 2,5 l

Neohodnoceno

PlantGrow je efektivní přípravek proti slimákům a hlemýžďům, který se vyrábí jedinečným a ekologickým přírodním procesem zvaným anaerobní rozklad. Produkt je 100% šetrný k životnímu prostředí.

Dostupnost Sezónní - dostupné opět na podzim
Možnosti doručení
549 Kč
PlantGrow - Přírodní ochrana proti slimákům a hlemýžďům, 2,5 l
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

PlantGrow je efektivní přípravek proti slimákům a hlemýžďům, který se vyrábí jedinečným a ekologickým přírodním procesem zvaným anaerobní rozklad. PlantGrow Slug and Snail Barrier je vyrobený čistě z rostlin ( procesem sušení ) a představuje účinnou netoxickou bariéru, která chrání náchylné rostliny před škodami způsobenými slimáky a šneky. Produkt je 100% šetrný k životnímu prostředí a chrání rostliny před měkkýši. Přípravek PlantGrow Slug and Snail Barrier se aplikuje kolem báze rostliny a zaručeně odradí hladové měkkýše od přístupu k rostlinám. Na rozdíl od mnoha jiných bariérových produktů se PlantGrow Slug and Snail Barrier časem přirozeně rozloží a poskytne přirozený zdroj živin, které čistě přírodním způsobem pomohou zlepšit a posílit růst rostlin. Jedná se o ideální produkt pro použití ve všech pěstebních systémech včetně veganských a ekologických.

Přípravek PlantGrow proti slimákům a plžům lze používat po celou vegetační sezónu na okrajích zahrady, v květináčích a nádobách. Stačí aplikovat přímo z krabičky a vytvořit na povrchu půdy nebo kompostu vrstvu, která obklopí stonky chráněných rostlin. Obklopující vrstva by měla mít šířku přibližně 10-12 cm a hloubku alespoň 1 cm. Doporučujeme PlantGrow Slug and Snail Barrier neaplikovat na hodně vlhkou půdu nebo v období silných dešťů.

Přípravek PlantGrow Slug and Snail Barrier lze aplikovat nebo doplňovat podle potřeby.

Není vhodný pro použití na čerstvě zasetá semena a malé sazenice.

Objem 2,5 litrů.


Jedinečné vlastnosti:

100% přírodní.

100% organický.

100% veganský.

Šetrné k životnímu prostředí.

Bez syntetických látek.

Bez přídavku rašeliny.

Chrání náchylné rostliny před slimáky i hlemýždě.

Odpuzuje slimáky a hlemýždě, aniž by je zabíjel, takže mohou zůstat důležitým zdrojem potravy pro ostatní volně žijící živočichy.

Bezpečný pro ptáky, včely, hmyz, zvířata i děti.

Zlepšuje stav půdy a kompostu.

Obsahuje mikroživiny.

Vyrobeno z rostlin.

Kategorie: Hnojiva
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: