PlantGrow - Tekuté 100% BIO hnojivo, 1 l

Neohodnoceno

Tekuté hnojivo PlantGrow poskytuje rostlinám kvalitní tekutou výživu, která obsahuje nezbytné půdní mikroby zajišťující zdravý a udržitelný růst květin, rostlin, ovoce a zeleniny a trvale přináší vynikající výsledky.

Dostupnost Sezónní - dostupné opět na podzim
Možnosti doručení
449 Kč
PlantGrow - Tekuté 100% BIO hnojivo, 1 l
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Oceněné tekuté přírodní hnojivo PlantGrow vzniká jedinečným a ekologicky šetrným přírodním procesem zvaným anaerobní rozklad. Tekuté hnojivo PlantGrow se vyrábí výhradně z rostlin. Poskytuje rostlinám kvalitní tekutou výživu, která obsahuje nezbytné půdní mikroby zajišťující zdravý a udržitelný růst květin, rostlin, ovoce a zeleniny a trvale přináší vynikající výsledky. Vyrábí se z rostlin pro rostliny. 100% bez chemických látek a poskytuje základní složky pro udržení bohaté a výživné půdy čistě přírodním způsobem. PlantGrow je "příroda v láhvi". Ideální produkt pro všechna pěstitelská prostředí včetně veganských a ekologických. *Organické hnojivo schválené Soil Association*.

Tekuté přírodní hnojivo PlantGrow lze používat po celý rok na zahradní rostliny, rostliny ve skleníku, hrnkové a pokojové rostliny. Tekuté přírodní hnojivo PlantGrow lze jednoduše naředit s vodou v konvici připravenou na zalévání. Tekuté přírodní hnojivo PlantGrow je ideálním produktem, který dodává nejen základní živiny pro rostliny, keře, ovoce a zeleninu, ale také životně důležité půdní mikroby, které udržují obohacenou a zdravou půdu pro optimální vývoj silných kořenů.

Tekuté hnojivo PlantGrow lze aplikovat opakovaně v pravidelných intervalech a lze jej používat jako doplněk k ostatními hnojivům. Vyhněte se aplikaci přírodního hnojiva Liquid PlantGrow v období silných dešťů, které mohou způsobit vyplavení živin z plochy, pro kterou byla určena.

Objem 1 litr.

Před použitím dobře protřepejte. Tekuté přírodní hnojivo PlantGrow nařeďte podle níže uvedených doporučení. Pro dosažení nejlepších výsledků zalévejte přímo kolem základny rostlin. Květiny a zelenina: 6 uzávěrů do 1 galonu vody. Hnojení opakujte každý týden. Pokojové rostliny: 1: Vydejte 3 kapky na 1 galon vody z vodovodu. Aplikace opakujte každý týden.

Kategorie: Hnojiva
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: