Pokojová kapradina, 40cm

Neohodnoceno

Humata Tyermannii, známá také jako pokojová kapradina, je krásná zelená pokojová rostlina, která je známá svými oddenky. Připomínají zaječí tlapku nebo pavoučí nohu. Podívejte se na krásné květináče pro vaše pokojové rostliny.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Možnosti doručení
619 Kč
Pokojová kapradina, 40cm
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Kapradiny jsou jedny z nejstarších rostlin na Zemi a patří do čeledi cévnatých rostlin. Existují tisíce druhů kapradin pro vnitřní i venkovní použití, pro teplé i chladné podnebí a od velkých po malé. Každý druh má své vlastní vnější znaky a vlastnosti.
Humata Tyermannii, známá také jako pokojová kapradina, je krásná zelená pokojová rostlina, která je známá svými oddenky. Připomínají zaječí tlapku nebo pavoučí nohu.

Tato kapradina je závěsná zelená pokojová rostlina, ale lze ji krásně umístit kamkoliv jinam na hezké místo. Má jemné, dvojitě ostnité listy, které se nádherně lesknou. Jedná se silnou a odolnou rostlinu! Najděte pro svou zelenou dekoraci prominentní místo v obýváku nebo koupelně! Ona vás bude těšit svou krásou.

Péče

Péče o kapradiny je velmi snadná. Kapradiny je nejlépe umístit do polostínu, bez přímého slunečního záření. Pokud je světla příliš, listy žloutnou.
Stejně jako všechny kapradiny potřebuje i tato pravidelnou zálivku. Dbejte na to, aby byla zemina v květináči stále mírně vlhká, ale pozor, aby nebylo zálivky příliš najedou, protože by došlo k uhnívání kořenů.

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Závěsné rostliny
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
jedovaté: Ano
latinský název: Humata Tyermannii
polostín: Ano
poznámka: c
přesazování: každé 2 roky
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 17 cm
výška při doručení: 30 - 40 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: 1x za týden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: