Pryšec, 70cm

Neohodnoceno

Pryšec je stále oblíbenější kaktus, který se krásně hodí do každého interiéru. Ať už je váš styl jakýkoli, Euphorbia se hodí do každého interiéru. Svým rozmarným, přímočarým růstem je tvrdý a romantický zároveň. Podívejte se na krásné květináče pro vaše pokojové rostliny.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Možnosti doručení
1 199 Kč
Pryšec, 70cm
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Pryšec je stále oblíbenější kaktus, který se krásně hodí do každého interiéru. Ať už je váš styl jakýkoli, Euphorbia se hodí do každého interiéru. Svým rozmarným, přímočarým růstem je tvrdý a romantický zároveň.

Pryšec (Euphorbia) je původně africká rostlina. Tento kaktus nepatří do čeledi kaktusovitých, ale do čeledi ostrožkovitých. Tím se liší od ostatních kaktusů. Euphorbia je také známá jako kovbojský kaktus nebo pouštní kaktus, i když ve skutečnosti nejde o kaktus, ale o sukulent.

Péče

Jako pokojová rostlina je pryšec mimořádně nenáročný na péči. Kovbojský kaktus preferuje slunné místo, ale může být umístěn i v polostínu.

Nepotřebuje mnoho vody, ho stačí zalít dvakrát ze měsíc. Před dalším zaléváním by měla být půda proschnutá. Upozorňujeme však, že šťáva z pryšce je jedovatá. V letním období lze euforbie umístit také venku na terasu, ale je potřeba je postupně zvykat na přímé sluneční světlo.

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Ostatní
barva listů: azurová, zelená
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
jedovaté: Ano
latinský název: Euphorbiaceae Euphoria Eritrea Ingens
polostín: Ano
přesazování: každé 3 roky
slunce: Ano
stálezelená: Ano
trny: Ano
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 19 cm
výška při doručení: 60 - 70 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: 1 × 2 týdny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: