Rajská palma, 110cm

Neohodnoceno

Palma Howea Forsteriana, známá spíše jako rajská palma, je původem z ostrova Lord Howe na východě Austrálie. To jednoduše vysvětluje jeho název: Howea. Kentia je palma z čeledi Arecaceae neboli palmovitých a patří mezi silnější palmy. Podívejte se na krásné květináče pro vaše pokojové rostliny.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
7.6.2024
Možnosti doručení
1 499 Kč
Rajská palma, 110cm
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Palma Howea Forsteriana, známá spíše jako rajská palma, je původem z ostrova Lord Howe na východě Austrálie. To jednoduše vysvětluje jeho název: Howea. Kentia je palma z čeledi Arecaceae neboli palmovitých a patří mezi silnější palmy. Díky své pevnosti a nenáročné péči je rajská palma velmi oblíbená v kancelářích a obývacích pokojích. Je to královna mezi pokojovými palmami.

Silná čistička vzduchu
Kromě jedinečného vzhledu tato rajská palma také skvěle čistí vzduch kolem vás. To platí vlastně pro všechny příbuzné palmy z čeledi palmovitých. Rajská palma neutralizuje škodlivé plyny a přeměňuje CO2 na kyslík. Přítomnost této palmy snižuje vlhkost a zvyšuje kvalitu prostředí v domě i kanceláři. A díky zdravému prostředí jsme nejen mnohem odolnější, ale také mnohem produktivnější. Co víc si přát?

Péče

Na ostrově Lorda Howea se rajské palmy objevují vždy pod korunami větších stromů. Proto je zvyklá na málo slunečního světla. Tuto pokojovou rostlinu neumisťujte na přímé sluneční světlo. Má ráda světlé místo, ale doporučujeme ji umístit i na přiměřeně tmavé místo v polostínu nebo stínu.
Výhoda rajské palmy oproti jiným palmám je nesporně v tom, že snese tmavá stanoviště. Zdá se vám, že rostlina roste pomalu nebo má nedostatek nových listů? Poté posuňte o metr blíže k oknu. Žloutnou listy nebo rostlina světlá? Přesuňte ji metr od okna.
Nároky rajské palmy na zálivku nejsou velké. Je důležité udržovat půdu neustále vlhkou, protože na to jsou zvyklé ve svém přirozeném prostředí, ale ne tak vlhkou, aby na dně květináče byla stála voda. Občas to zkontrolujte.

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Palma
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
latinský název: Howea Forsteriana
polostín: Ano
přesazování: -
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 19 cm
výška při doručení: 100 - 110 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: 1x za týden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: