Sada 4 rostlin 'Air So Pure'

Neohodnoceno

Air So Pure je značka, která zahrnuje všechny rostliny, které jsou osvědčenými a prověřenými čističi vzduchu. Tyto přírodní osvěžovače vzduchu pomáhají udržovat zdravé životní prostředí. Neutralizují škodlivé plyny a přeměňují CO2 na kyslík. Navíc také zlepšují vlhkost vzduchu v okolí. Podívejte se na krásné květináče pro vaše pokojové rostliny.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
879 Kč
Sada 4 rostlin 'Air So Pure'
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Sada Air so Pure zahrnuje následující rostliny:

1x palma Areca Dypsis

1x zelenec 'Atlantic'

1x kapradina 'Crispy Wave'

1x lopatkovec

Air So Pure je značka, která představuje všechny rostliny, které jsou osvědčenými a prověřenými čističi vzduchu. Tyto přírodní osvěžovače vzduchu pomáhají udržovat zdravé životní prostředí. Neutralizují škodlivé plyny a přeměňují CO2 na kyslík. Navíc také zlepšují vlhkost vzduchu v okolí.

Dnes se již bezpečně ví, že zařízení na čištění vzduchu jsou prospěšná zdraví a zvyšují také produktivitu při práci. Všechny rostliny mají schopnost čistit vzduch a zlešovat tak životní prostředí. Nejvyšší účinek na čištění vzduchu však mají rostliny Air So Pure.

Kvůli nedostatku vlhkosti se ve vnitřních prostorách tvoří škodlivé látky, a vzniká tak tzv. syndrom nemocných budov. Jemný prach, elektrické spotřebiče, vlastní dýchání a pot zhoršují pracovní klima. V kombinaci s nedostatečnou vlhkostí vzduchu to vede k potížím, jako jsou bolesti hlavy a podrážděné sliznice. Výzkum ukazuje, že pokojové rostliny jsou důležitou součástí při vytváření dobrého životního prostředí. Nejúčinnější jsou v tomto ohledu pokojové rostliny Air So Pure.

Během výzkumů NASA se potvrdilo, že absence vlhkosti trápí nejen lidi na zemi, ale enormní nedostatek vlhkosti je problémem také během výprav kosmonautů do vesmíru. Astronauti následně trpí stejnými příznaky. Vědci proto ve spolupráci s NASA provedli testy s pokojovými rostlinami. Umístili pokojové rostliny do pracovního prostoru, kde si zaměstnanci často stěžovali na bolesti hlavy a další příznaky. Následně po uvedení těchto pokojových rostlin stížnosti do tří dnů zmizely!

Péče

Rostliny preferují světlé až polostinné místo v domě, bez přímého slunečního záření. Jednou týdně zalévejte. Pokud je půda neustále mírně vlhká, jsou tyto rostliny v nejlepší kondici a dlouhodobě spokojené. Hnojení není nutností, nicméně růst rostlin určitě podpoří.

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Vzduch čistící rostliny
barva listů: zelená
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
listy po celý rok: ano
polostín: Ano
přesazování: 1 × 2 roky
slunce: Ano
stálezelená: Ano
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 12 cm
vhodné pro zvířata: Ano
výška při doručení: 30 - 50 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: 1 × týdně

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: