Šeflera 'Gold Capella', 80cm

Neohodnoceno

Schefflera Arboricola 'Gold Capella' s pleteným stonkem je velmi oblíbená nejen v kanceláři, ale i v domácnosti, protože rostlina nevyžaduje velkou péči. Schefflera Arboricola Gold Capella je známá také jako deštníkový strom. Podívejte se na krásné květináče pro vaše pokojové rostliny.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
29.4.2024
Možnosti doručení
539 Kč
Šeflera 'Gold Capella', 80cm
Neohodnoceno
Holandská kvalita
Přímo od holandských pěstitelů
100% záruka na růst a květ
100% záruka na růst a květ
Odesíláme do 5 dnů
Bezstarostné dodání až k vám domů
Přímo od holandských pěstitelů
Certifikovaná kvalita a čerstvost

Schefflera patří do čeledi rostlin Araliaceae a vyskytuje se na mnoha místech po celém světě. Mnoho druhů, které známe jako pokojové rostliny, pochází z oblasti Austrálie a Nového Zélandu. V přírodě se rostlina objevuje v různých formách a druzích. Schefflery se vyskytují ve formě lián, stromů a keřů.

Schefflera Arboricola 'Gold Capella' s pleteným stonkem je velmi oblíbená nejen v kanceláři, ale i v domácnosti, protože rostlina nevyžaduje velkou péči. Schefflera Arboricola 'Gold Capella' je známá také jako deštníkový strom. Vyznačuje se žlutozelenou barvou a listy ve tvaru rukou. Tato odrůda Gold Capella má pevný pletený kmen s ozdobnými zelenožlutými listy.

Péče

Schefflera nepotřebuje velkou péči. Umístěte ji na příjemné teplé místo, ale ne vedle topení. Ocení světlé místo, ale bez nadměrného přímého slunečního záření.
Schefflery nepotřebují mnoho vody. V létě dává pokojová rostlina přednost mírně vlhké půdě. V zimě může půda mezi zaléváním trochu vyschnout. V případě pochybností je lepší se zaléváním počkat. V létě můžete zalévat jednou týdně, v zimě jednou za 10 dní.

Pozor! Každá rostlina má svůj přirozený tvar, výška se může lišit o několik centimetrů. Výška je uvedena včetně květináče.

Kategorie: Ostatní
Dovozce: Trend 2012 s.r.o.
jedovaté: Ano
latinský název: Schefflera Arboricola 'Gold Capella'
poznámka: Decorum
přesazování: každé 2-3 roky
slunce: Ano
typ dodání produktu: pěstební květináč
velikost květníku: 21 cm
výška při doručení: 70 - 80 cm
vzduch čistící: Ano
zavlažování: 1x za 2 týdny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: